Eladó ingatlanok (129002 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 002 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41215443)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Erkélyes, újszerű lakás a XIII. kerület kedvelt, zöldövezeti részén*** Eladásra kínálok a Rokolya park közelében, egy 2021-...
87 000 000 HUF
1 705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37994874)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerület rózsadombon eladó egy 2 szobás 53 nm-es 2. emeleti, házközponti fűtéses, egyedi mérős, loggiás, panel laká...
112 000 000 HUF
2 113 207 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37794342)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (64437977)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szeged, Hont f. U. 72 Nm-es, 4. emeleti, 2+2 szobás, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2+2 szoba, kony...
66 900 000 HUF
929 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (32978244)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Móraváros, 51, 4 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel el...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (69799739)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tapolca városközpontjában egy 52 m2-es, 4. emeleti, erkélyes lakás, amelyből gyönyörű kilátás nyílik a tanúhegyekre. a la...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (33716343)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház SZABADSÁGPUSZTÁN! Alkossa meg a 203m2-es házból álmai otthonát! Az ingatlan teljes körű modernizálást igény...
98 000 000 HUF
482 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb lakás hirdetés (55937393)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** a Vadlúd utca környékén. Érden saját kerted lehet - nem csak egy lakásod! Eladó modern, kertkapcsolato...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74324897)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 2266 m2
Szobaszám: 7
***Kizárólag Nálunk! *** Az Ürmös utca környékén. Különleges, egyedi otthon! Óriási terek, elegancia, luxus jellemzi ezt a fant...
228 200 000 HUF
736 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (62499348)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Kivételes lehetőség Erzsébet kertvárosának egyik legjobb utcájában! Pesterzsébet kedvelt, kertvárosi részén, a Szabótelepen k...
138 900 000 HUF
780 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47436574)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kelenföld, Albert utcai park közelében eladó egy 2+1 szobás összkomfortos lakás. a társasház saját kerttel rendelkezik, jó álla...
105 900 000 HUF
1 534 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei hotel, szálloda, panzió hirdetés (43377446)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pest megye, Tápiószele festői, természetközeli környezetében, egy közel 2 hektáros ősfás park ölelésében kínáljuk ezt a különle...
300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (64648328)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon start hitelre alkalmas lakás! Eladó az Üllői út közvetlen szomszédságában a Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelep...
57 900 000 HUF
981 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (97379445)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a budai i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Naphegyen egy 40 nm-es, földszinti, világos, kétszobás lakás. a környék ...
72 900 000 HUF
1 822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35399785)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest III. kerületében, a Hunor utcában eladó egy barátságos hangulatú, magasföldszinti tégla lakás, rendezett, körbekerítet...
114 900 000 HUF
1 473 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi panel lakás hirdetés (75943799)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***OSP3%*** Keszthely egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Helikon Ligetben kínálok megvételre egy 70 nm-es, magasföldszi...
57 900 000 HUF
839 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (45369794)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne egy olyan lakást, ahol a kényelem és a kiváló lokáció találkozik? Megtalálta! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb ...
69 800 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (93249274)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Dunakeszin eladó igényes ikerházfél a Duna-parttól egy utcányira. Csendes, családi házas környezetben kínálunk megvételre egy...
141 900 000 HUF
1 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55452334)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest 11. kerületben, a gazdagréti lakótelepen eladó egy 6. emeleti 67 nm-es, erkélyes panel lakás gyönyörű panorámával, 1+3...
94 000 000 HUF
1 402 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55452334)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
94 000 000 HUF
1 402 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal