Eladó ingatlanok (129305 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 305 db
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (34237533)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 3
Budakalászon, a városközponthoz közel, eladó egy önálló családi HÁZ! A KÖRNYÉK: Az ingatlan a HÉV-től 5 perc sétatávra talál...
86 500 000 HUF
1 153 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi egyéb telek hirdetés (46347556)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek a Berdódűlőn! Budakalász egyik kedvelt, csendes részén, a Berdódűlőn kínálunk megvételre egy 76...
77 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakalászi egyéb telek hirdetés (33394823)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek a Berdódűlőn! Budakalász egyik kedvelt, csendes részén, a Berdódűlőn kínálunk megvételre egy 58...
75 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64635987)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, a Vörösvári út kedvelt részén egy 68 nm-es, 3 szobás, jó állapotú panel lakás, panelprogramos,...
82 500 000 HUF
1 213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi sorház hirdetés (56753346)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapesten, a Menyasszony utcában egy jó állapotú, azonnal költözhető sorház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ...
179 000 000 HUF
1 409 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64577845)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 3
XVI. kerületben, rákosszentmihályon eladó egy 3 szobás ikerjellegű 101 m2-es családi ház 670 m2-es telekkel önálló HELYRAJZISZÁ...
103 900 000 HUF
1 028 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99954293)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás eladó a XI. kerület szívében, a Móricz Zsigmond körtéren! Eladó a XI. kerület egyik legkedveltebb ...
95 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (53554741)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, nappali + 2 szobás lakás eladó terasszal, gépkocsi beállóval a Parkerdő Lakóparkban KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! ! ...
64 990 000 HUF
1 083 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (54546363)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Dunaföldvári családi ház nagy kerttel - Alakítsa saját igényeire! Ár: 41 900 000 Ft Dunaföldvár egyik csendes, nyugodt utcáj...
41 900 000 HUF
387 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (47425373)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töltéstavai lakóövezeti telek hirdetés (76756393)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2849 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség Töltéstaván, ahol az ilyen adottságú telkek nem jönnek szembe minden nap! 2849 m2 közműves építési telek elad...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári ikerház hirdetés (63558833)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Mosonmagyaróvár frekventált részén, a Duna lakóparkban kínálunk eladásra egy nappali + 2 szobás, amerikai konyhás, modern, kivá...
114 900 000 HUF
1 276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszigeti lakóövezeti telek hirdetés (95638431)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1298 m2
Szobaszám: n/a
Kunsziget központi részén, 1298 m2-es, gyönyörű lakóövezeti telek eladó! A telek teljes közművel rendelkezik, rendezett, jól a...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (67339385)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös Alszegi városrészén eladó egy 95 nm-es hasznos alapterületű családi ház. Az ingatlan praktikus elrendezésű, tágas, v...
45 500 000 HUF
478 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői lakóövezeti telek hirdetés (95657471)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1276 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Balatonfűzfőn - kiváló adottságokkal! Balatonfűzfőn kínálunk megvételre egy 1276 nm-es, belterületi építé...
68 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65741526)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kele...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75848333)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII. kerületében, Rottenbiller utca elején, a Városligeth...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33427242)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes elegancia és végtelen lehetőség a Városliget szomszédságában! Megvételre kínálunk egy klasszikus, nagypolgári lakás...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26239441)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és családalapítók figyelem! 908. 000 Ft/m² áron a baross utcában! (For english please scroll down) Budapest egyik le...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35838539)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető teljesen felújított napfényes tágas lakás várja első lakóit vagy befektetőjét. Főbb adatok: - Alapterület:...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal