Eladó ingatlanok (128552 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 552 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84479363)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 7. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti, 33nm-es, 5. emeleti, felújított, azonnal kö...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (34657894)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív vízparti rezidencia prémium életstílushoz - Budapest vonzáskörzetében Ezen az áron önnek csak a konyhát és a bútoroka...
216 000 000 HUF
939 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45545857)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67957244)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest v. kerületében, a Hold utcában, a Batthyány örökmécses közelében kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 126 nm-es, belső ...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (75494513)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (99397634)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Világos, erkélyes polgári lakás Duna-parttól pár perc sétára. *** Az i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Várnegyed köz...
139 000 000 HUF
1 759 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15128486)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34763549)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Azonnal kiadható lakás, remek befektetési lehetőség a Nyugati Pályaudvar közelében*** Kiváló lokációval rendelkező, 2. emele...
82 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42795937)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** Eladó Budapest VIII. kerület, Nagykör...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37333743)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy 50m2-es, első emeleti, 2 szobás lakást Budapest III. kerületében, Békásmegyeren a Lukács György utcában....
60 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43257732)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37636234)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Ligetvárosi részen, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapot...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34457938)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 3
***Eladó bontandó vagy FELÚJíTANDÓ ház telekkel Érd VÁROSKÖZPONTBAN*** Érd központjának kedvelt kertvárosi részén, mindkét vas...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47649344)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritkaság! Belvárosi felújítandó nagypolgári lakás a Károly körúton, a Zsinagógával szemben! / For English please scroll down! ...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63397431)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, I...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34641969)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokáció, eladó lakás a vörösmarty UTCÁBAN! FIX 3%-os lakáshitelre is MEGVEHETŐ! Budapest VII. kerületének Erzsébetvár...
74 900 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (85223463)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Fény, zöld és városi dinamika egy helyen - József Attila lakótelep*** Otthon Start Programnak megfelelő lakás! Eladó a Józ...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (27358923)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Gyönyörűen felújított, panelprogramos házban eladó 4. emeleti, nyugati fekvésű, 1+2 félszobás - külön bejáratúak - 56 nm-es, Du...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59775338)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, 3 szobás lakás eladó a II. János pál Pápa térnél - tágas családi otthon vagy kiváló BEFEKTETÉS! *** VIII. kerüle...
77 900 000 HUF
1 236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49748631)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Óriás erkély és zöldövezet*** ***3 szobás lakás garázzsal és tárolóval a Zenit Corso közelében*** Zugló egyik legkedveltebb...
97 000 000 HUF
1 492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal