Eladó ingatlan Szentendre (708 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 708 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38755344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű, 5 szobás családi ház eladó SZENTENDRÉN! Eladásra kínálunk Szentendre egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén egy igén...
175 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (47293346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 6
Eladó örökpanorámás, háromszintes családi ház Szentendre Pismány városrészében 1438 m²-es dupla telken, 50 m²-es pincével, gará...
200 800 000 HUF
904 504 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (22168697)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1967 m2
Szobaszám: 5
Eladó szentendrén egy különleges hangulatú századvégi villa! ! ! Csodálatos környezetben eladó egy felújított 1944-ben épült sz...
189 000 000 HUF
787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (68532176)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legszebb részén, a Pismány-hegyen eladóvá vált egy 902 m2-es közműves telek! Gyönyörű kilátás tárul elénk a Du...
64 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (15577335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: n/a
64 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei külterületi telek hirdetés (35427699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4499 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legjobban fejlődő gazdasági környezetében kínálunk megvételre egy 4. 499 M²-es, kiváló adottságokkal rendelkez...
270 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei egyéb ipari ingatlan hirdetés (99447428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 2049 m2
Telekterület: 6102 m2
Szobaszám: n/a
✅Egy modern infrastruktúrájú ipari telephely, ahol a vállalkozása végre otthonra TALÁL! Eladó egy kivételesen jól megtervezet...
785 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (45552866)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Szentendre kedvelt részén, Pismányban eladó egy déli tájolású, panorámás családi ház! Az ingatlan egy forgalomtól mentes, aszfa...
159 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei kastély hirdetés (73557329)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén, hév közelében családi villa ELADÓ! SZENTENDRE frekventált részén, hév, belváros, bevásárlási lehetőség közelében...
199 900 000 HUF
666 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (32959577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó szentendrén felújítás alatt álló IKERHÁZ Szentendrén ajánlom ezt az 5 szobás, 131nm-es, felújítás alatt álló ikerházat a...
125 000 000 HUF
954 198 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (99339435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
Minőség, tér, panoráma - otthon, ami valódi értéket KÉPVISEL! Szentendre egyik legkedveltebb, családias hangulatú városrészén...
169 000 000 HUF
918 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (65843263)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Szentendrén kitűnő elhelyezkedéssel kétlakásos társasházban, HÉV-állomástól 10 percre, földszinti 131nm-es, ...
109 900 000 HUF
838 931 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (75462473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2926 m2
Szobaszám: n/a
Szentendrén, Petyinán 2926nm-es, panorámás telek eladó! • Jó megközelíthetőség • 850 m távolságra a 11-es főúttól • Üh-1 öv...
25 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (15558473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szentendrén, Pismány tetején, csendes zsákutcában egy 685 nm-es, üdülőövezeti telek, rajta egy 32nm-es, felújítandó vagy ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (77845456)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, önálló családi ház eladó Szentendrén, Pismány csendes részén. Telek mérete: 1076 nm. Ház nettó alapterülete 178...
209 900 000 HUF
1 179 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48533745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 490 m2
Telekterület: 1837 m2
Szobaszám: 9
Szentendrén impozáns, panorámás villa eladó! A kulcs nálam van, flexibilisen tudom mutatni a házat. Szentendre kedvelt rész...
224 900 000 HUF
458 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34347845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49226349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74533119)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (49993225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén örök panorámás, 290 nm-es ikerházfél eladó. Telek mérete: 750 nm. Építés éve: 2025. A mai kornak és technológ...
359 000 000 HUF
1 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szentendrén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal