Eladó ingatlan Szigetszentmiklós (702 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 702 db
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (35698173)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós - ikerház utcafronti lakása - nettó 90 m2 - telek: 420 m2 - amerikai konyhás nappali (a konyha egy kicsit el...
99 000 000 HUF
980 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi iroda irodaházban hirdetés (33772963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklós központjában várja, vállalkozó, új tulajdonosát az alábbi lehetőség! -Forgalmas, központi elhelyezkedés -kö...
95 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (67949254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklóson, ( nem a Buckában) várja új családját az alábbi paraméterekkel rendelkező, kétgenerációs családiház! Néhá...
109 000 000 HUF
1 079 207 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (58339748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklóson várja új tulajdonosát az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlan. -3 Lakásos ingatlan földszintjén elhe...
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi iroda irodaházban hirdetés (48371323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 1100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklós a fővárostól mindössze néhány kilométerre, a Csepel-sziget északi részén található, dinamikusan fejlődő város...
719 460 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (34372994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Szigetszentmiklóson - Tágas, kényelmes otthon nagycsaládosoknak Szigetszentmiklós csendes, mégis jól megköze...
147 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (96255593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigetszentmiklós egyik legcsendesebb, családbarát részén egy kiváló állapotú, 115 m2-es könnyűszerkezetes ikerház, amely...
83 500 000 HUF
726 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (43487929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4103 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson 4103 nm-s építési telek eladó! Pontos megnevezés: Kivett/beépítetlen terület. Közművek: - Víz-, villany-, ...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (75127294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 1
Eladó 386 nm-es telek Szigetszentmiklós csendes, folyamatosan fejlődő részén! ! ! Remek lehetőség azoknak, akik nyugodt körny...
28 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (38143398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív lehetőség Szigetszentmiklós Ófalujában – Tágas, alakítható lakás parkosított környezetben Szigetszentmiklós egyik csen...
37 000 000 HUF
569 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi külterületi telek hirdetés (47928832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson a bánya tavak közelében eladó egy 852 nm-es körbekerített telek. Utcafronti szélessége kb. 22 Méter. Villa...
17 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (23433472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2776 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklós Bucka részén 2776 nm-es telek eladó - 2776 nm üres telek - lke-7 besorolású - 30 % beépíthető - közművek az utcában - folyamatban a telekátalakitás, szorgalmi út engedélyeztetése Keressen bizalommal a részletekért!
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (77479439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 6
3 Szintes, 475 nm-es, vízpart közeli ház medencével, 900 nm-es telekkel. Eladásra kínálom vízpartihoz közeli 925 m²-es telek, ...
255 000 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi hétvégi ház hirdetés (15154877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 7
Három szinten, 7 tágas szobában pihenhet meg a család, barátok vagy épp a „sose véget nem érő” vendégsereg. A 429 m²-es telek ...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (42617439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Eladó vízparti ház Csepel–Szigetszentmiklóson, a XIII. Partszakaszon! Egyedülálló lehetőség közvetlenül a bányató partján, 34...
90 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (83877494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Telek eladó Szigetszentmiklóson! LKE-7 Övezetben 360 nm es telek, 2 utcáról nyíló, Sajnos az új szabályok szerint nem építhető rá téglaház. Mű út mellett, de mégis elkülönített részen. Ha felkeltettem az érdeklődését, hívjon bizalommal!
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (77242438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós legfrekventáltabb területén lett eladó ez a csodás 1990 es években épült családi ház! Két szintes kialakítás...
170 000 000 HUF
607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39233545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 223 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós legszebb részén a vadregényes Tanösvény mentén, kétgenerációs, jó állapotú, br. 206 Nm-es, két teraszos ház e...
247 200 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (92643319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Eladó kétgenerációs, duplakomfortos családi ház Szigetszentmiklóson, egyedi tervezés, kiváló szerkezet, parkosított kert. Szi...
125 000 000 HUF
603 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (91433359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4103 m2
Szobaszám: n/a
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szigetszentmiklóson?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal