Eladó ingatlan Szolnok 50 millióig (318 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szolnok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 318 db
Eladó Szolnoki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35564249)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1539 m2
Szobaszám: n/a
Horgászparadicsom Szolnokon! Zártkerti telek a Holt-Tisza közvetlen közelében! Szeretne egy saját partszakaszt? Eladó Szolnok...
28 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (34344851)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1539 m2
Szobaszám: n/a
28 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (78359647)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, zöldövezeti otthon várja új lakóit Szolnokon! Eladóvá vált Szolnok egyik parkosított részén egy kiváló elosztású, 53...
23 000 000 HUF
433 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36675323)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1378425): Szolnok, 771 m2 telek, 64 m2 vegyes falazatú családi ház, 2 szoba Leírás: - Szolnok kö...
27 900 000 HUF
435 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34626489)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Szolnok Pletyakafalu városrészén egy felújítandó 3 szobás 82 nm-es kertes csal...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32337539)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 224 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a kórház környékén egy kis családi házat a Fertő úton! Az elad...
8 400 000 HUF
152 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (54163433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 23 lakásos új építésű társasházi lakást! Az ingatlan főbb jellemzői:...
40 897 500 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (35359663)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 905 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (37617877)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 875 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (91535761)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
30 922 500 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74732633)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szolnokon, a kedvelt Tallin városrészben, a Puskás Tivadar úton kínálok megvételre egy 72 m²-es, 3. emeleti téglalakást. Az i...
36 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (73322581)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 43 m2 hasznos alapterületű második emeleti tégla építésű lakás eladó! ...
14 990 000 HUF
348 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42434247)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon a Városmajor úton, összközműves telken vegyes építésű, felújítandó, 66 m2-es, 2 szobás családi ház eladó. Az épület m...
38 000 000 HUF
575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki lakóövezeti telek hirdetés (94286899)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 554 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szolnok Déli városrészében egy kivételes építési telek, melynek alapterülete 554 négyzetméter. a telek ideális választás ...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (45433634)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotban lévő 54 m2-es 2 emeleti lakás. Külön wc és külön fürdőszobával. Az ingatlanjoz tartozik még egy 5 m2-es saját önálló zárható tároló is.
35 950 000 HUF
665 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (47263837)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon, az Alcsi városrészen kínálunk megvételre egy 68, 5 m2 családi házat, 643 m2 nagyságú telken. a vályog falazattal fel...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25295973)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes ...
12 900 000 HUF
274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (94648428)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! Sürgősen Eladó Szolnokon az Ispán krt-on, 10 emeleti 49 nm-s átlagos állapotú lakás! Amit az ingatlanról tudni...
27 900 000 HUF
569 387 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (96884236)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szolnokon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal