Eladó ingatlanok (128578 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 578 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (39842587)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 9
Szentendre Óvárosában, a Czóbel park közelében eladó egy 385nm-es befektetési lehetőség! Az ingatlan egy 796nm-es, belterületi ...
250 000 000 HUF
649 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52513913)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás lakás csendes környezetben! Megvételre kínálunk egy 2. emeleti, 49 nm-es, jó elosztású lakást rendez...
52 900 000 HUF
1 079 591 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32949528)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán eladásra kínálunk egy 10 emeletes társasház 7. emeletén lévő 48 nm-es 2 szobás loggias lakást. A lakásról: A lakásban...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (73944365)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 5
Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, ha egy tágas, fényűző otthonra vágyik, mely a természet közelségével és a város adta k...
215 000 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (98199274)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Óbudán egy 15 emeletes társasház 9. emeletén lévő 51 nm-es 1, 5 szobás dupla loggiás lakást. A lakásról: A...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (29347343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 418 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 10
Szentendre szívében Eladó egy három lakószintes, kertvárosi tégla építésű otthon, közel a belvároshoz és a Bükkös patak partjáh...
339 000 000 HUF
811 004 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (48421774)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 779 m2
Szobaszám: 2
Eladó szentendrén egy önálló családi HÁZ! A KÖRNYÉK: Szentendre Boldogtanya csendes, nyugodt, zöldövezeti környezetet kínál,...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (53745242)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 402 m2
Szobaszám: 2
XVII. kerületben: rákoscsabán, csendes mellékutcában, eladó egy 51 m2-es ikerházfél, 582 m2-es telekkel és TÁROLÓVAL. A ház j...
57 000 000 HUF
1 117 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34144143)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 2350 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismány részén csodálatos 180 fokos panoráma, zöld környezet, prémium kategóriás ingatlana eladó! Izgalmas kis, kany...
529 900 000 HUF
1 630 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi családi ház hirdetés (99513424)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 3
Eladó gerendaház Kismaros Börzsönyligeti részén gyönyörű erdei környezetben! a Duna-Ipoly Nemzeti Park egyedülálló szépségű kör...
239 000 000 HUF
1 195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (43499934)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 6
Befektetők figyelem! Eladó Vác belvárosában egy hatalmas 1700 nm-es telek mely 60%-ban beépíthető! Az ingatlan különlegessége, ...
230 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (73418792)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén a Pismányban Dunára néző örökpanorámás, újépítésű, prémium kategóriás 289 m2-es luxus ingatlan ELADÓ! Hatalmas pano...
359 000 000 HUF
1 242 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (38762517)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 289 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
359 000 000 HUF
1 242 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (76989274)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1504 m2
Szobaszám: 8
Eladó Többgenerációs Panorámás Családi Ház Szentendrén. Szentendre kedvelt részén Izbégen eladó sok lehetőséget kínáló akár töb...
164 900 000 HUF
599 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (54593931)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 760 m2
Telekterület: 23067 m2
Szobaszám: 8
Örökpanorámás luxus birtok Szentendrén! 24. 000 m2-es ősfás, parkosított telek! Két különálló épület! Fűthető medence! 13 Kw-os...
685 000 000 HUF
901 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (61749432)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház üzlethelyiséggel! Vác Deákváron, nappali+ 3szobás családi ház kocsibeállóval, parkosított kerttel, tárolókkal...
160 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74993845)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Szentendrén kínáljuk eladásra ezt a jelenleg is működő 8 szobás panziót, valamint egy különálló családi házat. a panzió épülete...
290 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (93779554)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 4
Dunapart, csend, medence, BOROSPINCE! ! ! Eladó 312 nm-es, 2003-ban épült, mediterán jellegű családi ház Vác Kisvác részén, a D...
299 000 000 HUF
958 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (92774424)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemeltetésére is! 3 Szinten 2 lakás, 1 üzlet, raktárak! Referencia szám: hz050784
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (47156769)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy különleges lehetőség Szentendrén: egy új építésű, 90%-os készültségű tégla szerkezetű ház. Ez a gyönyörű ingatlan nem...
185 000 000 HUF
1 141 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal