Eladó ingatlanok (128583 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 583 db
Eladó Sződi családi ház hirdetés (84842794)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Sződ központjában kétgenerációs családi ház kedvező áron! Sződ frekventált, mégis nyugodt részén kínálunk m...
82 430 000 HUF
499 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64857722)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! Budapest IV. kerületében, jól megközelíthető, kedvelt része...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (95378375)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 3
Eladó Vácrátóton egy 92 nm-es, kiváló elrendezésű családi ház! Vácrátót kedvelt részén kínálunk megvételre egy 92 négyzetmétere...
57 000 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (71552473)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 1
Bájos kis ház Csörögben nyugalom, lehetőség és akár állandó otthon. Vác autóval 10 perc, Budapest 30 perc távolságra van, így a...
57 000 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (34241853)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiemelt ajánlat üzlethelyiség eladó a XIV. kerületben! Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget Budapest egyik közkedvelt, dinam...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (94334465)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: n/a
Örökpanorámás telek a VÁCONEladó Vác északi részén, természetvédelmi terület és a Duna közelében, belterületi besorolású, csalá...
32 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádi lakóövezeti telek hirdetés (77597324)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: n/a
Rád elhelyezkedése nagyon jó. Közel a 2/a. Budapest m0 13 perc. Frissen felparcellázott, aszfaltos útról nyíló telkek különböző...
25 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (45879791)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Prémium okosotthon gödön jövőálló technológia, saját ízlésre FORMÁLVAEz nem egy kész ház. Ez egy lehetőség, hogy pont olyan ott...
98 550 000 HUF
1 279 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (57394753)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2925 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség Vác egyik legszebb részén panorámás építési telek eladó! Természeti kincset keres, amely könnyen megközelíthető...
61 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (34866142)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1902 m2
Szobaszám: n/a
49 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (58889549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újpest zöldövezeti részén 2 szintes lakás jó áronKiváló lehetőség nagyobb családoknak, vagy akár otthonról dolgozóknak! Budapes...
115 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (75296574)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 5111 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű, örök panorámával rendelkező ingatlan eladó Vác Deákváron! Eladásra kínálunk egy 73 nm-es, jó elosztású lakóházat csen...
91 700 000 HUF
1 256 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (64231139)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, földbesüllyesztett(szuterén) lakás Vác déli részén energiatakarékos, azonnal költözhetőVác déli részén kínálunk m...
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34735649)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (59926893)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (13178384)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: n/a
25 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökszilágyi családi ház hirdetés (67527443)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Püspökszilágyon nyugalom, tér és lehetőségek egy különleges környezetbenPüspökszilágy csendes, rendkívül szép...
72 900 000 HUF
520 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai lakóövezeti telek hirdetés (38664161)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: n/a
Szadán, Budapesttől 20 percre lélegzetelállító természetközeli csendes, aszfaltozott kis utcában, újépítésű környéken telek ela...
82 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36567891)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 7
Budapest XVIII. kerületében, Pestszentlőrinc kedvelt, csendes részén eladó egy 265 nm-es, 2003-ban épült családi ház, 670 nm-es...
170 000 000 HUF
641 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45459653)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kosztolányi Dezső tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 73 m²-...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal