Eladó ingatlan Szombathely (464 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 464 db
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (15444236)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szombathely kámoni városrészén jó állapotú, nettó 90 m2 alapterületű lakás eladó. Az ingatlan egy kétlakásos társasház utcafron...
54 900 000 HUF
616 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (71316693)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy saját birodalom a belváros szívébenSzombathely belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy igazán külön...
43 000 000 HUF
1 023 809 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (77583917)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított belvárosi lakás - Nappali+ 1 szobaEladára kínálunk Szombathely belvárosában egy 2024-ben teljeskörűen felújíto...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67847959)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szombathelyen, a stromfeldi városrészen eladó ez a 2. emeleti, felújított, háromszobás, erkélyes lakás! Szombathely kedvelt rés...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57227837)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatalos nappali+2 szobás lakás eladó a Váci Mihály utcábanSzombathely egyik kedvelt lakótelepén a Derkovitson kínáljuk eladásr...
48 000 000 HUF
738 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (69348249)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Extra életérzés:Ha kosárlabda rajongó vagy különösen figyelj! Csak egy ugrás (persze nem szó szerint ), és már ott is vagy a ke...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (53333297)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely kedvelt városrészén, a Stromfeld-lakótelepen 60 m2 lakás  eladó. Az ingatlan  4 szintes qutinor szerkezetű társashá...
49 990 000 HUF
833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (23743744)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 2
Szombathelyen, a Pláza közelében kiváló lehetőség befektetőknek és kreatív vásárlóknak! Eladásra kínálunk egy felújításra váró ...
29 900 000 HUF
446 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (34447447)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen a Bartók Béla krt közelében egy 110 nm-es, 3 hálószobás családi ház, pincével, garázzsal, 300 nm-es udvarral. Érd. : Béry Attila Ingatlanszakértő és értékbecslő 30/937-0429
110 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (45952947)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen az Alsóhegyi úton egy földszinti 65 nm-es lakás, saját kertkapcsolattal. Azonnal költözhető érd. : Béry Attila Ingatlan szakértő értékbecslő 30/937-0429
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi hétvégi ház hirdetés (25727944)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
1000 Nm-es kiskert átadó egy újszerű, könnyűszerkezetes, klíma fűtéses és hűtéses, 40 nm-es 1+2 szobás, szép állapotú házzal. Érd. : Béry Attila ingatlan szakértő és értékbecslő 30/937-0429
21 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (24777753)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathelyen a szelestey lászló utcában, egy csendes, szépen parkosított udvarban, magasföldszinti, 2 szobás, 50 nm-es, ...
32 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (37844221)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 91 nm-es, 3 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldme...
65 602 208 HUF
720 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (14446784)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szombathelyen, a Rumi úton eladó egy 108 m²-es, belső lépcsős társasházi lakás, amely 2 lakószinten + beépített tetőtérrel rend...
78 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (28746853)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik legkeresettebb részén, a Minerva lakóövezetben kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, világos...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (53768466)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Színezd újra. . . Széll Kálmán utcában két szobás, 50 m2-es, felújítandó lakás eladó. a négyszintes tégla épület magasföldszint...
39 250 000 HUF
785 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (83247734)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a Nagy László utcában egy folyamatosan csinosítgatott, 64 nm-es, erkélyes, remek elosztású lakást. Az ingat...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (54633678)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 6
Szombathely déli városrészén két szintes családi ház, kitűnő adottságú és méretű telekkel eladó! Az ingatlan felújítása elkez...
74 600 000 HUF
444 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (44666133)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső kétszintes + beépített tetőteres, 5 szobás, teraszos lakás A 5 szoba, a jól elkülöníthető szintek és a több vizesb...
78 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (23579247)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső kétszintes + beépített tetőteres, 5 szobás, teraszos lakás Szombathelyen (Rumi út) 108 m²Szombathelyen, a Rumi úton...
78 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Szombathelyen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal