Eladó ingatlan Tápiószele 80 millióig (103 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tápiószele 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 103 db
Tápiószelén további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Tápiószelén
Eladó Tápiószelei lakóövezeti telek hirdetés (54778243)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3532 m2
Szobaszám: n/a
Fegyverneken, a központhoz közel kínálunk megvételre egy kb. 85 M² alapterületű, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi háza...
2 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39253475)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1144 m2
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, azonnal költözhető 3 szobás családi ház eladó Tápiószelén, a vasútállomás közelében! Az ingatlan beton a...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (74937279)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 4
Kiváló lehetőség épülő szerkezetkész családi ház, fejezebbe álmai otthonát úgy ahogy megálmodta! ! Eladó 100-nm-es épülő szerke...
68 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (68723942)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 3
Amennyiben Ön olyan családi házat keres amiben nagyok a terek, praktikus az elrendezés és az étkező asztalt is kényelmesen körb...
68 500 000 HUF
415 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (33253547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Tápiószele kedvelt, frekventált részén hamarosan indul egy modern, energiatakarékos ikerház projekt, amely kiváló lehetőséget k...
64 900 000 HUF
690 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (82979651)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Tápiószelén eladó egy Kádár-kocka, nagy 1543 nm-es telekkel, garázzsal. 1/1 - Es tulajdon és tehermentes! Az ingatlan összközmű...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (42737755)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan főbb jellemzői: - telek mérete: 1460 nm - hasznos alapterület: 85 nm - vegyesfalazat - fűtést gázkonvektor biztosítja ...
24 300 000 HUF
255 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (23734862)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ebben az árkategóriában, Pest megyében, hasonló adottságokkal rendelkező ingatlan ritkán kerül piacra. Tápiószelén, a központ...
12 900 000 HUF
198 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (22372943)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 62 nm-es, ikerház fele Tápiószele kertvárosias részén. Használt ingatlan CSOK Pluszra alkalmas! Ikerházat min...
33 000 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (68473642)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1429 m2
Szobaszám: 3
Eladó csendes környéken, mégis a központhoz közel Tápiószelén, Pest vármegyében egy három szobás, 75, 5 nm-es családi ház 1429 ...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (14358322)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 6783 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városa mellett, külterületi családi ház + mobilház nagy földterülettel eladó...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (75836534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (83137472)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (76966223)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladó Pest vármegyében Tápiószele központjában egy 168nm-es 2generációs családiház. Épület 168 m2 + 48 m2 melléképület + 16 m2...
79 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (17387558)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 4
Tápiószelén, 1140 m²-es telken, 119 m²-es új építésű családi ház eladó! Az ingatlan modern elrendezésű: – amerikai konyhás nap...
64 990 000 HUF
546 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (16384535)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1425 m2
Szobaszám: 4
Tápiószelén, nyugodt utcában, egy 960 m²-es, megosztásra kerülő telken kínálunk eladásra két, egymástól fedett kocsibeállóval e...
52 999 000 HUF
569 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (97697777)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
79 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (97414454)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
79 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tápiószelén?
← Előző oldal1 / 6 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Tápiószelén 80 millióig? Tápiószele településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Tápiószele, Pest megye kisvárosaként kellemes hangulatával és rendezett környezetével ideális hely ingatlanvásárlásra. A kínálatban változatos típusú ingatlanok szerepelnek. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Tápiószelei házakat, itt az eladó lakásokat Tápiószelén, ezen az oldalon az eladó Tápiószelei telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Tápiószelén keresel eladó ingatlant, akkor érdemes körül nézned az eladó ingatlan Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ingatlan Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Tápiószelén, akkor az albérlet Tápiószele oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok – részletek: tulajdonostól eladó ingatlan Tápiószele.