Eladó ingatlan Tápiószentmárton (135 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 135 db
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44458443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget családosok számára, akik egy tágas, kényelmes otthont keresnek Pest vármegyében, Tápiós...
64 000 000 HUF
507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44426844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 1834 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Tágas családi ház hatalmas telekkel és különálló műhelyépülettel Tápiószentmártonban! Eladó Tápiószentmártonban egy impozáns,...
110 000 000 HUF
791 366 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (69425993)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy Tápiószentmárton központjában elhelyezkedő családi házat az alábbi pa...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni lakóövezeti telek hirdetés (39717396)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Tápiószentmárton kedvelt részén duplaportás saroktelek eladó! A 2 200 nm-es porta minden oldalról kerítve van. 2 Db fúrt kú...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (16632918)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 203148 m2
Szobaszám: n/a
Tápiószentmártonban, a Göbölyjárási út mellett eladó egy 20 hektáros területen fekvő erdő, faállománnyal. Aranykorona értéke: ...
8 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni lakóövezeti telek hirdetés (94994759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 45 nem négyzetméteres nyaraló Tápiószentmártonban! Ez a bájos ingatlan egy szép utcában helyezkedik el, és ideális vá...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (76416315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 2198 m2
Szobaszám: 2
Tápiószentmárton zártkerti részén eladó egy 22 nm hasznos lakóterű hétvégi ház. 2198 Nm-es telek által ideális kertészkedésben...
6 000 000 HUF
260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (74339193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7674 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Tápiószentmárton üdülő övezetéhez közel egy szántó besorolású, 7674 nm-es mezőgazdasági terület. Jelenleg kaszáló...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni étterem, vendéglő hirdetés (84329973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 502 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: n/a
Egyedülálló lehetőség befektetőknek, vállalkozóknak! Tápiószentmárton üdülőterületén eladóvá vált egy étterem-panzió, mely a t...
135 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (44264174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Tápiószentmártonban egy tetőtér beépített, összesen 30 nm hasznos lakóterű nyaraló. A termál fürdő pár perces aut...
17 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (73833359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1756 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmártonban eladó, egy sok lehetőséget magában rejtő ingatlan. A 2 szoba nappalis, tégla falazatú, összközműves, 81 nm...
36 000 000 HUF
378 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni külterületi telek hirdetés (79692631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4679 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Tápiószentmárton zártkerti övezetében egy telek mely, egy 4679 nm-es bekerített terület. Rendben tartott, gondozá...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (82377933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1424 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Tápiószentmártonban, Pest vármegye egyik csendes és barátságos településén! A 77 négyz...
49 900 000 HUF
519 791 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni lakóövezeti telek hirdetés (73839453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Tápiószentmártonban, 1423 nm-s építési telek, 100 nm-s beton alappal a területén. Víz-, villany-, gáz- közművek a...
8 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44835249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Családi okok miatt sürgősen eladó Tápiószentmártonban szilikátfalazatú, 100 nm-s, tetőtérbeépítéses családi ház. Szerkezetileg...
36 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (59165443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3189 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szobás 55 nm-es ház különálló 40nm-es 1 szobás nyári konyhával 3189nm-es telken eladó! a ház ve...
26 900 000 HUF
489 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (75393238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 2
Tápiószentmárton üdülő területén a Gyógyfürdőtől pár perc sétára, 32 m2-es, szigetlelt faház eladó 510 m2-es, rendezett telken,...
18 900 000 HUF
590 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni hétvégi ház hirdetés (37174684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tápiószentmárton Üdülőterületen - csendes, rendezett utcában - eladó - a gyógyvizes strand közelében - könnyűszerkezetes, szige...
8 500 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (67964329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épület...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (37333733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tápiószentmártonon?