Eladó ingatlan Tata (235 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 235 db
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (79577377)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tata központjába 2szobás IV. emeleti lakás eladó. Az ingatlan jellemző: Elektromos rendszer és műszaki tartalom: - Villanyhá...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (76749476)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatán, az Új Úton eladó egy 57 m²-es, 4. emeleti, erkélyes lakás rendezett, szigetelt társasházban, ahol a külső hőszigetelés m...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (46354533)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában fűtéskész lakások leköthetők Tatán, a tavak és erdők határolta, különleges hangu...
213 850 000 HUF
1 102 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai külterületi telek hirdetés (26814492)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: n/a
Tata kedvelt külterületi részén a Látóhegyen eladó egy 1033 m2-es telek. Az ingatlanra be van vezetve az áram. Vízvételi lehe...
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (36732951)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1208 m2
Szobaszám: 3
Tatán Tóvárosi részén kínálunk eladásra egy 67nm alapterületű, 3szobás ikerházat. Az ingatlan jellemzői: Praktikus elrendezé...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (44873841)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 2
Tata központi részén felújítandó/bontandó családi ház eladó. a jelenlegi épület helyileg védett. Az építési hatósággal történő...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai lakóövezeti telek hirdetés (19745891)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: n/a
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó telek, Tata kedvelt részén Újhegyben. A terület 921 m2, sík, beépíthetős...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai lakóövezeti telek hirdetés (37239755)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: n/a
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (42793369)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178151 hivatkozási számú tatai zárt kert. Tata központjától csupán né...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (47649394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2550 m2
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés! Most 11. 980. 000. -Ft helyett csak 9. 500. 000. -Ft! Eladásra kínáljuk Tata külterületén, a Látóhegyen, a Naszá...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (49243243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2525 m2
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés! Most 11. 580. 000. -Ft helyett csak 9. 000. 000. -Ft Eladásra kínáljuk Tata külterületén, a Látóhegyen, a Naszályi...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (63946274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179556 hivatkozási számú tatai zárt kert. Eladó Egres dűlőben lakóing...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (24374363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 4
Tatán eladó egy helyrajzi számon egy kisebb és egy nagyobb családi ház. Az ingatlan lakóövezeti családi házas utcában 2004-ben ...
65 000 000 HUF
276 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (54598445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív ajánlat Tatán, tágas, minőségi családi otthon kiváló lokációval! Tata egyik keresett, nyugodt, mégis központi részén,...
118 000 000 HUF
536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (55733538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli ikerház eladó Tata egyik legszebb részén, a RemeteségbenTatán, a közkedvelt Remeteség városrészben, mindössze 1...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyedi garázs hirdetés (29935378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs Tatán! A szőnyeggyári garázssoron, 15 m2-es, 5 m hosszú, 3 m széles (bejárati szélesség: 2, 56 m, magasság 1, 81 ...
8 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (29997779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 734 m2
Telekterület: 2348 m2
Szobaszám: 25
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179282 hivatkozási számú tatai családi ház. Az Openhouse Ingatlan i...
750 000 000 HUF
1 021 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyéb ipari ingatlan hirdetés (83534395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 2121 m2
Telekterület: 16005 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy élelmiszer gyártó üzem a Tatai Ipari és Logisztikai park területén, közel az M1-es autópályához. Telek területe 16 00...
1 290 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (94291352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlanba belépve egy tágas előszoba fogad bennünket, ahonnan jobbra nyílik a különálló mellékhelyiség, balra pedig a fürdő...
91 900 000 HUF
701 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai ikerház hirdetés (51994954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3
Tatán Eladó! Tatáról röviden: Tata a tóparti város, mely kiváló kikapcsolódást biztosít a természet szerelmeseinek. a közeli ...
49 900 000 HUF
525 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tatán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal