Eladó ingatlan Tatabánya 35 millióig (208 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tatabánya 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 208 db
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (93344333)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 1
Városi menedék a Vértes Ölelésében – Luxus Pihenés és Értékálló Befektetés Síkvölgyön! Vágyik egy helyre, ahol megáll az idő,...
22 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94627254)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (59394989)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újvárosában, az Interspar szomszédságában 1 szobás lakás eladó! Az eladó lakás jellemzői: - 30 m2 alapterület - 4. e...
28 490 000 HUF
949 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73934253)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló ár/érték arányú garzonlakás eladó Tatabányán, az Esztergomi úton! Tatabánya kedvelt részén, az Esztergomi út 13. Szám a...
29 900 000 HUF
906 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (99134365)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: n/a
Van egy hely, ahol az idő lelassul, ahol a természet ölelése minden nap érezhető, és ahol a családi összejövetelek valódi élmén...
22 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34592967)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 5. emeletén kínálunk megvételre egy 36 nm-es, barátságos hang...
34 490 000 HUF
958 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (22966884)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Unod már, hogy más hitelét fizeted az albérlettel? Itt az idő, hogy saját bázisod legyen! Tatabánya Újvárosában, az Esztergomi ...
31 999 000 HUF
969 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (26333677)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik legkedveltebb, csendes és természetközeli részén, Síkvölgyön kínálunk megvételre egy kivételes hangulatú ingatl...
26 499 000 HUF
1 152 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (74439654)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, a Verebély László utcában kínálunk megvételre egy 50 m²-es, 4. emeleti lakást, amely ideális választás lehet saját ...
32 500 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (64365564)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Vajon hány olyan hely létezik, ahol nem kell választanod az imádott hobbid és a családdal töltött minőségi idő között? Horgás...
15 200 000 HUF
292 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39382532)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2