Eladó ingatlan Tatabánya 80 millióig (495 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tatabánya 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 495 db
Tatabányán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Tatabányán
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35371494)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (83359474)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó, Tatabányán, az Erőműi Tónál, ez a horgászház stéggel. Az ingatlan felúj...
13 200 000 HUF
440 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (92988722)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó Tatabánya kedvelt családi házas övezetében Alsógallán, ez a hangulatos kis...
75 000 000 HUF
721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46633733)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Tatabányán, Óváros egy nyugodt rendezett környezetű részén lévő földszinti, polgári lakás, amely hivatalosan 86 m2-es, de...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73697387)
25 perce a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A mai modern élettér igényeinek felel meg ez az eladó földszinti lakás, ami egy kis extrát is kínál. . . Tatabánya csendes, zöl...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (31942978)
25 perce a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Első emeleti lakás a bánhidai lakótelepen! ✨ Tatabánya legkedveltebb részén, a Dózsakerti Sétálóutcában eladó egy kiváló áll...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (72475279)
49 perce a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: n/a
Egy családi ház építése sokak számára hosszadalmas, kiszámíthatatlan és stresszes folyamat. Elhúzódó kivitelezés, bizonytalan k...
65 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74122455)
53 perce a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kinálatában eladó, Tatabánya Óváros kedvelt részén, a Szabó Ignác utcában, ezt a zöldövezeti...
32 500 000 HUF
878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34747464)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Újváros frekventált részén eladó 35 nm-es panellakás, amely tökéletes választás lehet fiatal pároknak vagy befektetők...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (13579763)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 516 m2
Telekterület: 2499 m2
Szobaszám: 8
Kiemelt ajánlat BEFEKTETŐKNEK Különleges befektetési lehetőség Tatabánya-Felsőn Eladó Tatabánya-Felsőn, csendes, zöldövezeti ...
35 000 000 HUF
67 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (77439243)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 516 m2
Telekterület: 2499 m2
Szobaszám: 8
Kiemelt ajánlat BEFEKTETŐKNEKKülönleges befektetési lehetőség Tatabánya-FelsőnEladó Tatabánya-Felsőn, csendes, zöldövezeti körn...
35 000 000 HUF
67 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37737549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! I. emeleti, francia erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó Tatabánya központjában (Egyetem közelében) Tat...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44323574)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabányán a Gál István lakótelepen rendezett társas házban egy 55nm-es, nagyon jó ár-érték arányú, 1+2 félszobás, erkély...
38 900 000 HUF
707 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (79423474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lehetőség tatabányán – Alakítsa ki saját ízlése szerint! Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy 36 m²-es, ...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13853883)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosi lehetőség az Agora szomszédságában! Eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes téglablokk lakás, amely tökéletes alap e...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb üzlethelyiség hirdetés (58374156)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Lux Home ingatlan és Hiteliroda kínálatában! Eladó üzlethelyiség Tatabánya Sétáló utca központjában! Befektetésre és vállal...
79 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43752584)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya közkedvelt részén, Sárberekben eladó egy 49 nm-es, 7. emeleti, két külön nyíló szobás lakás, egy rendezett, 10 emelet...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43444429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 4. emeletén eladó egy 36 nm-es, felújítandó lakást, amely kiv...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (28434337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 1173 m2
Telekterület: 1173 m2
Szobaszám: n/a
Értékesítésre kínálunk egy Mk2-es besorolású telket! Szélessége ~ 12 méter. Az eladó telek rendezett, nagyobb, árnyékot nyújtó...
7 499 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (46493262)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 1218 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: n/a
Értékesítésre kínálunk egy Mk2-es besorolású telket Tatabányán a Turul oldalon Óváros felőli szélen. A telek szélessége ~ 12 m...
7 499 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tatabányán?
← Előző oldal1 / 25 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Tatabányán 80 millióig? Tatabánya településen is érdemes körülnézni, mert itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A Komárom-Esztergom megye központjaként ez a város kiváló infrastruktúrával és lehetőségekkel rendelkezik. Az eladó házak választéka széles, a belvárosi ingatlanoktól a kertvárosi házakig. Eldöntötted, milyen típusú ingatlant keresel? Akkor szűkítsd a keresést kategóriával, vagy keresd az oldalon az eladó Tatabányai házakat, itt az eladó lakásokat Tatabányán, ezen az oldalon az eladó Tatabányai telkeket.