Eladó ingatlan Tatabánya Újváros (99 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 99 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (21785374)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz a városközpontban. Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén, az Álmos vezér utcában, a városközpontban kínálom ezt a p...
38 990 000 HUF
1 053 783 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94627254)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34838844)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya Újváros közkedvelt részén egy 3. emeleti, 55 m²-es, erkélyes, téglaépítésű lakás. Az ingatlan világos, jól alak...
39 999 999 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (59394989)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újvárosában, az Interspar szomszédságában 1 szobás lakás eladó! Az eladó lakás jellemzői: - 30 m2 alapterület - 4. e...
28 490 000 HUF
949 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73113359)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2 Szobás lakásra van kerete, de jó lenne, ha lenne még egy nappali is? Újvárosi megoldás, ahol minden karnyújtásnyira VAN! Fi...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34592967)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 5. emeletén kínálunk megvételre egy 36 nm-es, barátságos hang...
34 490 000 HUF
958 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (22966884)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Unod már, hogy más hitelét fizeted az albérlettel? Itt az idő, hogy saját bázisod legyen! Tatabánya Újvárosában, az Esztergomi ...
31 999 000 HUF
969 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (24884864)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget Tatabánya szívében, Újváros kedvelt részén, a Platán téren! Ez az erkélyes, tégla épít...
36 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39382532)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk Tatabánya kedvelt részén, Újvárosban egy 35 m²-es, 1+1 szobás, lifttel ellátott 9. emeleten található panel...
31 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (79387477)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újvárosi „üres vászon” – a lakás, ahol nem más ízlését kell megfizetnie (hogy aztán úgyis SZÉTVERJE)! Figyelem! Ez nem a csak...
31 900 000 HUF
601 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (42326933)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabányán, kedvelt környéken eladó egy 42 nm-es, 3. emeleti lakás, egy négyemeletes, téglaépítésű társasházban. Az eladó lakás...
35 900 000 HUF
854 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyedi garázs hirdetés (75328356)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Garázs Tatabányán! Vételre kínál a 25 éves Dot-Ing Ingatlaniroda Tatabánya Újváros frekventált részén egy 18 négyzetmét...
9 490 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (53225274)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alacsony fenntartási költségű garzonlakás, Tatabánya-Újváros egyik tégla építésű tömbjének 3. emeletén. Alapterület:...
27 900 000 HUF
871 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (53427471)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya szívében, 62 m2 nagyságú, 3 szoba hallos, lakás eladó! Tatabánya központi részén, az Ifjúmunkás úton eladó egy 62 m...
39 900 000 HUF
643 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23344776)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újváros, egyik csendes nyugodt részében lévő 4 emeletes téglaépületében eladó, egy 3. emeleti, nagy erkélyes, 1 szobá...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (26249993)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2