Eladó ingatlan Tatabánya (623 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 623 db
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (67344355)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy földszinti, 2 szobás, 49m2 -es téglalakás Tatabánya Kertvárosban. Az épület kívűlről egy 10 cm-es szigetelést kapott...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (25779235)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kényelmes otthon vagy befektetési lehetőség a város szívében? Ez az ingatlan mindkettő LEHET! A Dot-Ing Ingatlaniroda eladásr...
52 900 000 HUF
1 037 254 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (53439794)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Dózsakert városrészében eladó egy 49 m²-es 4. emeleti, két szobás panellakás, amely ideális választás lehet fiatal pá...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (79599433)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában, Tatabányán, Újvárosban, Köztársaság úton, zöldövezeti, világos, 51 m2-es, 2 szo...
44 500 000 HUF
872 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (49755795)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 500 000 HUF
872 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43595343)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló lehetőséget Tatabánya szívében, a Gál István lakótelepen, ahol egy 68 négyzetméteres, háromszobás, has...
46 990 000 HUF
691 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (83353944)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 40000 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lovas tanyaa Gerecse lábánál, az Által-ér holtágának partján húzódik ez a közel 40. 000 Nm-en elterülő jelenleg lovardaké...
140 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44335729)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás ELADÓ!  Tatabánya közkedvelt, csendes és nyugodt környékén kínálunk megvételre ...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47229523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Tatabánya Bál István lakótelepen egy igazán egyedi kis méretű lakást. Az ingatlan egy társasház földszinti, er...
27 800 000 HUF
958 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (79498987)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központi részén kínálunk megvételre egy tízemeletes épület 10. emeletén egy 2 szobás klimatizált lakás panorámás kilá...
36 490 000 HUF
701 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (23299523)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, kertvárosban eladó egy 65 nm-es, 2. emeleti lakás. - Két nagyméretű szoba, tágas életterek - Konyha, előszoba, kü...
39 990 000 HUF
615 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyedi garázs hirdetés (56935543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs tatabányán- az erőmű úton, a sportpálya MELLETT! ! Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, az Erőmű ...
8 590 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (87147742)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes felújított lakás ELADÓ! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya Kertvárosban, egy 4 emeletes sz...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34613369)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy jó elosztású, kényelmes otthont keresel remek környezetben, ezt érdemes megnézni. A Lux Home kínálatából eladó lakás f...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83844744)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181577 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Eladó napfény...
38 990 000 HUF
906 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46793457)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181462 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Az eladó társ...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Tatabányán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal