Eladó ingatlan Tatabánya (623 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 623 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76752373)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, a Kodály tér közvetlen közelében eladó egy 62 nm-es, 10. emeleti, erkélyes panellakás, rendez...
43 990 000 HUF
709 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44947187)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181124 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (49653826)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vannak lakások, ahol a „felújított” szó inkább csak marketing. És vannak olyanok, ahol valóban mindenhez hozzányúltak. TELJES...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44655226)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó erkélyes garzon Tatabányán Tatabányán, a Szent Borbála úton kínálok megvételre egy 29 m²-es, erkélyes lakást tégla...
26 900 000 HUF
927 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (79797282)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya-Kertvárosban kínálom megvételre ezt a 81 m²-es, 3 szobás, két erkélyes, első emeleti lakást, amely kiváló választás l...
56 900 000 HUF
702 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai étterem, vendéglő hirdetés (74352189)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 578 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: n/a
Tatabányán forgalmas helyen, családi házas övezetben jól működő Étterem eladó! a közelben található Kormányablak, benzinkút és ...
450 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44944399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya szívében, a város főterén ELADÓ egy földszinti, 49 nm-es lakás, egy tízemeletes, rendezett társasházban, amely elhely...
42 990 000 HUF
877 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (21785374)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz a városközpontban. Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén, az Álmos vezér utcában, a városközpontban kínálom ezt a p...
38 990 000 HUF
1 053 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43664745)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság Kertvárosban: Földszinti, saját kertes lakás nevetségesen alacsony rezsivel! Ingatlanosként illene objektívnek lenne...
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (93344333)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 1
Városi menedék a Vértes Ölelésében – Luxus Pihenés és Értékálló Befektetés Síkvölgyön! Vágyik egy helyre, ahol megáll az idő,...
22 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (94627254)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83155797)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted