Eladó ingatlan Tura (134 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 134 db
Eladó Turai családi ház hirdetés (94374296)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1408 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hatvantól 12 km, Aszódtól 17 km, Gödöllőtől 24 km! TURÁN, abszolút csendes környezetben – felújítandó de beköltözhető állapot...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (48442997)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 7
Tágas, világos terek, praktikus elrendezés! Turán, a Penny Markettől 200 méterre kínálok megvételre egy felújított, tégla sze...
79 000 000 HUF
250 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai családi ház hirdetés (44284237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 3
Turán eladó egy 3 szobás, 90 m2-es, felújított, de még befejezésre váró ingatlan, mely jó fényviszonyokkal és udvari nézettel b...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (74438233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 6
A 62 500 000 forint értékű, felújítandó téglaépítésű családi ház Tura városában, amely 1980-ban épült. Az ingatlan jellemzően a...
62 500 000 HUF
367 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (83288968)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Turán egy 600 m²-es saroktelekre épülő, 77 m²-es ikerházat. Az ingatlan kiváló szakember által, minőségi anyag...
65 500 000 HUF
850 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai lakóövezeti telek hirdetés (76339593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6810 m2
Szobaszám: n/a
Ha fiatal felnőtt vagy, aki saját otthon vagy befektetési lehetőség után kutat, figyelmedbe ajánlom ezt a kivételes telek lehet...
11 899 999 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (44249337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Turán egy 3 szobás jó elosztású felújítás alatt álló családi házat. A 94 nm-es ház egy 609 nm-es telken helye...
25 000 000 HUF
240 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (62725893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében új építésű családi ház eladó! Eladásra kínálunk Tura egyik csendes, rendezett utcájában egy 86 m2-es, modern...
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (74336322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Tura településen, modern, új építésű családi ház eladó, 86 m2-es alapterülettel, 1118 m2 telekkel. Eladásra kín...
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (14452272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (42326495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (57653323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (34454544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fedezze fel ezt a csodálatos családi házat Tura szívében, amely tökéletes választás lehet a család számára. Az ingatlan irányár...
52 200 000 HUF
593 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (37437277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Turán 1100 nm-es telken, 80 nm-es, 3 szobás felújított családi ház! A vegyes falazatú ház a település temetőhöz közeli r...
52 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Turán?
← Előző oldal7 / 7 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal