Eladó ingatlan Üllő (346 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 346 db
Eladó Üllői családi ház hirdetés (26343937)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 1718 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház eladó Üllő Sportliget lakóparkjábanÜllő egyik legszebb és legkeresettebb részén, a Sportliget lakóparkban k...
299 000 000 HUF
1 377 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (73673443)
58 perce a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 4
A legendás 6 ház egyike különleges családi otthon Üllő szívében Üllő központjában, kiváló megközelítéssel kínálok megvételre e...
63 100 000 HUF
485 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői családi ház hirdetés (35594684)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 4
Tágas, otthonos ház Üllőn ahol két generáció is kényelmesen elfér Sok család álma, hogy együtt maradhassanak a szeretteikkel ú...
91 900 000 HUF
1 032 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (41448325)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 5
Üllőn, családi házas környezetben eladó egy 150m2-es, földszintes elrendezésű, ötszobás, összkonfortos családi ház, 648m2-es te...
107 900 000 HUF
719 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (53597877)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 3
Eladó, felújított, kétgenerációs családi ház Üllőn, csendes kertvárosi környezetben! Üllő, 2225 - Központhoz közel, csendes u...
99 800 000 HUF
619 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (57359972)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Eladó teljeskörűen felújított álomotthon Üllőn! Üllő egyik legkedveltebb, családi házas övezetében, 712 m²-es, parkosított te...
105 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (47994838)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 1718 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház eladó Üllő Sportliget lakóparkjában Üllő egyik legszebb és legkeresettebb részén, a Sportliget lakóparkban...
299 000 000 HUF
1 377 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (41347944)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház lehetőségekkel Üllőn kínálunk megvételre egy 62 m²-es, felújítandó családi házat, 523 m²-es telken. A...
56 000 000 HUF
918 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői sorház hirdetés (44379741)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Üllőn a Sportliget lakóparkban! ! Eladó egy modern, energiatakarékos kertkapcsolatos sorházi lakás csal...
124 800 000 HUF
860 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (77626254)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Üllő legjobb környékén eladó új építésű ikerházfél magas műszaki TARTALOMMAL! 2026 Tavasszal KÖLTÖZHETŐ! 15%-Al FOGLALÓZHATÓ...
120 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (69436566)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (62332242)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új lakóit keresi ez az agglomerációban lévő társasházi lakás! CsOK(+) szólok, hogy 3% Start Otthon Hitel feltételeinek is megf...
95 500 000 HUF
984 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (53934344)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (78733449)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben, remek lehetőség Üllőn! Eladó Üllőn, a Dobó István utcában egy 53 nm-es, 1+fél szobás, téglaépítésű csal...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (94433984)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kétgenerációs Családi Ház Különleges Lehetőségekkel, Csendes Kertvárosi Környezetben! - Kivételes ajánlat a nyugalom és ...
135 000 000 HUF
613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (14996618)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház lehetőségekkelÜllőn kínálunk megvételre egy 62 m²-es, felújítandó családi házat, 523 m²-es telken. Az i...
56 000 000 HUF
918 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (33532174)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi ház eladó üllőn – csak költözni kell! Üllő központi, mégis csendes és nyugodt részén kínáljuk megvételr...
110 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (76432771)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 4
Üllő központi részén eladó egy különleges hangulatú családi ház, jó megközelítéssel és tágas telekkel. A helyi hagyomány szer...
63 100 000 HUF
485 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23534394)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Üllőn eladó: 115m²-es, 4szobás önálló családi ház 500 m²-es telken. Az ingatlan a 90-es években épült (betonalap+ tégla falaz...
75 900 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (74495974)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Üllőn azonnal költözhető! Üllő csendes, de központ közeli részén eladó egy 93 m2-es, teljesen fel...
94 500 000 HUF
814 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Üllőn?