Eladó ingatlan Vác 60 millióig (263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Vác 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 263 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35953564)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, földbesüllyesztett(szuterén) lakás Vác déli részén energiatakarékos, azonnal költözhetőVác déli részén kínálunk m...
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (89257575)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác belvárosában eladó egy 55 nm-es, földszinti, kétszobás lakás kiváló elhelyezkedéssel! Az ingatlan praktikus elosztású: két ...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci panel lakás hirdetés (27728777)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (76738339)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác, Felső-TörökhegyIgényes, kertkapcsolatos, azonnal költözhető, bútorozott lakás, nyugodt, zöld környezetben. Eladásra kínálu...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34741675)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó magasföldszinti, 55 nm-es tégla! , Saját cirkó gázfűtéses, Dunától 50 m-re elhelyezkedő lakás + garázs! Vác belvárosában,...
56 000 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (87428445)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37921453)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (69733122)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: n/a
Vác-Nyulas | Panorámás telek faházzal | 838 m² | Villany bevezetve Eladó Vác-Nyulas csendes, természetközeli részén egy 838 m²...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ipari telek hirdetés (67574663)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: n/a
Távol a város zajától- telek VÁCLIGETEN Eladó Václigeten egy 750 nm-es zártkerti telek. Václiget Sződligethez közeli részén,...
20 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ipari telek hirdetés (53663775)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6150 m2
Szobaszám: n/a
Vácon eladó örök panorámás telek a Naszály hegy lábánál A 6150 nm-es gondozott telek Vác- Deákvár központjától 6-8 percre van,...
26 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99375837)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (76379456)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy magasföldszinti, kiváló elrendezésű, 2 külön nyíló szobás lakást Vác Alsóvárosában. a lakás egyik legnagy...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb üzlethelyiség hirdetés (46524394)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vác, Sződligethez közeli részén, lakóparki környezetben, 2023-ban épült társasházban, földszinti, 50 nm-es, 1+1 félszobás, hősz...
51 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (36572863)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (77457123)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vác Sződligethez közeli részén, lakóparki környezetben, 2023-ban épült társasházban, földszinti, 50 nm-es, 1+1 félszobás, hőszi...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci iroda lakásban hirdetés (75941474)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
51 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (27727872)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51 990 000 HUF
1 039 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (97976157)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23390 m2
Szobaszám: n/a
Vác külterületén, a Hermány nevű részen kínálok megvételre egy 23. 390 M²-es mezőgazdasági területet. a telek korábban kiválóan...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (23527749)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5313 m2
Szobaszám: n/a
Tágas telek eladó Vác nyugodt városrészében! A váci zártkerti terület, összesen 5313 m²-es, ideális választás lehet kertészke...