Eladó ingatlan Vác (745 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 745 db
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (35914339)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13335 m2
Szobaszám: n/a
Vác külterületén, a Hermány nevű részen kínálok megvételre egy 13. 335 M²-es mezőgazdasági területet. a telek korábban kiválóan...
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (56344471)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 2
Történelmi hangulat, modern lehetőségek sokoldalú befektetés Vác szívében Vác Magyarország egyik legpatinásabb városa, melynek ...
157 500 000 HUF
398 734 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (23272526)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: n/a
Vác - zártkerti telek! Pontos besorolása: mk-3 mezőgazdasági terület, jelenleg szántó. a telek beépithetősége 3%. a telek 1085 ...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (92424758)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: n/a
Örökpanorámás telek a VÁCONEladó Vác északi részén, természetvédelmi terület és a Duna közelében, belterületi besorolású, csalá...
32 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (63857338)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23390 m2
Szobaszám: n/a
Vác külterületén, a Hermány nevű részen kínálok megvételre egy 23. 390 M²-es mezőgazdasági területet. a telek korábban kiválóan...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (59433788)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13335 m2
Szobaszám: n/a
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (53299731)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 16215 m2
Szobaszám: n/a
Vácon a Papvölgy dűlőben, eladásra kínálunk, belterületi 16215 m2-es örök panorámás Lke-1* besorolású építési telket. A telek...
100 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (49932577)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 88 m² belső kétszintes lakás Vác belvárosában, saját garázzsal, tárolóval és panorámás tetőterasszal! Vác történelmi be...
97 242 000 HUF
1 105 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (95473349)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Vácon, kertvárosi környezetben! Vác csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 110 nm alapterületű,...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37947447)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó igényesen felújított 1. emeleti, erkélyes garzon lakás! A 47 nm-es lakás minden részletében a minőséget képviseli. Telje...
64 000 000 HUF
1 361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (33611735)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Vác kedvelt, nyugodt és rendezett részén, a Csendesréti lakókertben, a Zab utcában kínálok megvételre egy 2019-ben épült, brutt...
98 900 000 HUF
1 030 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (32377913)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
98 900 000 HUF
1 030 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (79863636)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Vác Törökhegyen eladó jó adottságú kis panorámával rendelkező építési telek! Vác Felső-Törökhegyen csendes utcában eladó egy ...
37 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (48473194)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Vác Burgundia városrészben belső kétszintes 53nm téglalakás. Elosztása alsó szinten: előszoba, konyha, fürdő+wc, nappali...
68 000 000 HUF
1 283 018 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (72939746)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13335 m2
Szobaszám: n/a
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93335193)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 95 négyzetméteres, földszinti kertkapcsolatos lakás, amely Vác településének szívében található, csendes és nyugodt k...
70 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (92333478)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Eladó egy 105 m²-es, saját kertrésszel, felszíni beállóval, garázzsal rendelkező, téglaépítésű lakás Vácon. ** A 2006-ban épü...
80 000 000 HUF
761 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54819647)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
**Eladó egy 200 m²-es, saját kertrésszel, felszíni beállóval, garázzsal, pincével rendelkező, téglaépítésű kétlakásos társasház...
150 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (53453225)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó újszerű, kertkapcsolatos lakás Vácon, a Duna közelében! Vác déli városrészének csendes, rendezett környezetében kínálunk...
99 500 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci raktár hirdetés (25279495)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 2504 m2
Telekterület: 4856 m2
Szobaszám: n/a
Vác városának északnyugati részén, egy kivételes lehetőséget kínálunk üzleti célú ingatlanvásárlásra. Az ingatlan területe 25...
850 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Vácon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal