Eladó ingatlanok (129340 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 340 db
Eladó Szatymazi zártkert hirdetés (97975713)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1921 m2
Szobaszám: n/a
Szatymaz, i. Körzetben 1921 m2 alapterületű, kivett zártkerti telek eladó. A területen jelenleg szabadon kitermelhető, vágásér...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi családi ház hirdetés (92576475)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szegedtől 13 km-re, Szatymaz Jánosszállási kertsor e5 számú főúthoz közeli részén eladó ez a 76 m2 alapterületű, alápincézett, ...
45 200 000 HUF
376 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Makói tégla lakás hirdetés (18636655)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Makón egy első emeleti, tégla építésű 53m2-es, erkélyes, felújított lakás. Az ingatlan a váro...
46 000 000 HUF
867 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (26582935)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ízléses, harmonikus otthon Pinnyéden – nappali + 3 szoba, egyedi terasz, rejtett saját kert! Megvételre kínálom Pinnyéden ezt ...
97 500 000 HUF
1 234 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (49579483)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Szarvason, belvárostól 3 percre, 4 szobás, tégla építésű családi ház eladó! Az ingatlan melegét gázkazán és vegyes kazán fűtés...
35 000 000 HUF
364 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tanya hirdetés (47436738)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 62 m2
Szobaszám: n/a
Kiemelt lehetőség gyulán – nyugalom, tér, szabadság egy helyen! Gyulán, a közkedvelt és folyamatosan értékelődő Farkashalom t...
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási sorház hirdetés (22337472)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tégláson, csendes utcában, 2024-ben épült, 122 m2-es, amerikai konyha nappali+ 4 szobás sorház eladó, 400 m2-es telken! Jelle...
88 900 000 HUF
728 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (74446313)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkiemelkedőbb kertvárosában Nyulason, 1145 nm-es telken, 2000-ben épült, 250 nm-es egyedi kialakítású családi ...
260 000 000 HUF
1 040 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45672654)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán Örökösföldön, dupla liftes panel társasházban, keleti tájolású, 7. emeleti, nappali+2 külön szobás, szépen felújít...
48 500 000 HUF
795 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35757863)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületében épülő otthonok - mara residence! Kiváló választás otthonnak, de bérbeadásnak is! CSOK és 3%-os hite...
109 550 000 HUF
1 685 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (91379492)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 750 000 HUF
1 905 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri sorház hirdetés (67374234)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Ha számít a hely! NAPPALI + 4 szoba, 2 garázs, saját udvar, tárolók! Csak a Tradíció Ingatlan kínálatában! Győr-Szabadhegy d...
99 384 500 HUF
828 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (65323133)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 nm-es, jó elosztású lakás Miskolc – Éder György utcában. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját íz...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (49765733)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás lakás LIGETVÁROSBAN Budapest VII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a közelmúltban megújult Városliget közelébe...
97 900 000 HUF
1 305 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (87795987)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Diósi városrészben, a Diós Dűlőben lévő lakóparkban, felújított, 106 nm-es, amerikai konyha-nappalival, 3 hálószobával, er...
87 900 000 HUF
829 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (23137474)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Szabolcsfaluban zártkerti, kisméretű családi ház ELADÓ. Alapterülete: 40 nm. A vízellátás fúrt kútból történik, amit a...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pélyi tanya hirdetés (73857368)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23077 m2
Szobaszám: n/a
Az eladó birtok az alábbi, önálló helyrajzi számmal rendelkező területekből áll: terület megnevezés m2 4 316legelő 2 158legel...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (44453731)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Békéscsaba közkedvelt utcájában, a Berzsenyi utcában eladó 3+2 félszobás családi ház. A 120 nm-es lakóház tégla falazattal kés...
67 000 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (97532535)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy hely Óbudán, ahol reggel madárcsicsergésre ébredsz, este pedig a város fényeiben gyönyörködsz… mégis percek alatt bent ...
150 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti egyéb telek hirdetés (37752423)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: n/a
Minden közmű az utcában elérhető. Lke1 építési övezet Oldalhatáros beépíthetőség - ahol jelenleg a bontandó épület található. ...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal