Eladó ingatlan Pécs (2058 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 058 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74936427)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Keleti városrészén a Kodály és a Gandhi Gimnázium között, földszinti, új bejárati ajtó és műanyag nyílászárós, 53 nm-es, 2...
27 900 000 HUF
526 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27795399)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83312586)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs-Kertvárosban, Littke József utcában 10/3 emeleti, 73m2-es, 3szobás, erkélyes lakás, mely panorámás nézetet kínál az ...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (88634794)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Kertváros Maléter Pál útEladó panelprogramos, szigetelt ház 3. emeletén egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás. Műanyag...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86534352)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsen, a Surányi Miklós utcában eladó egy teljeskörűen felújított, földszinti, 73 nm-es, amerikai konyha-nappalis, 3 szobás, g...
85 900 000 HUF
1 176 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (22942849)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség Pécs-Ledinán barátságos garzon új gazdáját várja! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt Ledina városrészén egy 28m²...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39445774)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, két szobás lakás eladó a Papkert közelében! Pécs egyik kellemes, zöld környezetű részén, a Papkert közelében kíná...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53713761)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ritka lehetőség Pécs belvárosában- panorámás, napfényes lakás eladó! Pécs szívében, kivételes elhelyezkedéssel kínálunk megvé...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (41472265)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, B és a C épületében lévő ingatlanok már elkeltek. A D épületben 15 db lakás e...
57 643 000 HUF
1 200 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (57493848)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 879 000 HUF
1 181 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (23468565)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros infrastrukturálisan ellátott részén, 64 m2-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, teljes körűen felújított lakás...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47333173)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Építők útján, egyetemhez közeli részen, 4/3. emeleti, 54 m2-es, műanyag nyílászárós, új konyhás, jó állapotú panel lakás, szigetelt épületben! Várom hívását további információkért, akár hétvégén/ünnepek alatt is! Becker Martin 06 20 945 2945
57 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47525279)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs Belvárosában eladó egy magasföldszinti, 120 nm-es, jelenleg 3 szoba+ konyha étkező+ gardrób elosztású, felújított, 4 db sp...
87 900 000 HUF
732 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35443154)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 5
Pécs Tettye sétány közelében, csendes, közkedvelt utcában, kiváló adottságú családi ház eladó! Pécs egyik legkedveltebb részén,...
154 000 000 HUF
1 019 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57438645)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 5
Eladó kiváló adottságú családi ház Pécs egyik legkedveltebb részén, a Tettye sétány közelében! Pécs egyik legkeresettebb váro...
154 000 000 HUF
1 019 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (48436287)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Medencés családi ház! ! ! Pécs gyárvárosi részén eladó egy pár éve teljeskörűen felújított, nettó 100 nm alapterületű, 2 szinte...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (46357829)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy egyszintes, 130m2-es, tégla szerkezetű, kertkapcsolatos lakást, amely nem csak egy lakóhely, hanem egy ot...
99 000 000 HUF
761 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43974756)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában, a Perczel Miklós utcában eladó egy különleges, 129 m²-es, erkélyes luxuslakás! a III. emeleten található (hi...
94 000 000 HUF
728 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (69573213)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 7
Kiváló befektetési lehetőség Pécs Régi-Kertvárosban 2 külön lakás kialakítható! Pécs családiházas, nyugodt részén, Régi-Kertvár...
85 000 000 HUF
472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75472332)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik sa...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Pécsen?