Eladó ingatlanok (4057 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 057 db
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (32451899)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Veresegyház központ közeli, mégis csendes utcájában, a Mézesvölgyi részén eladó nettó 98 nm-es lakóterülettel (+22 m2 garázs) c...
92 000 000 HUF
938 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (88323877)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Budapest utolsó érintetlen szigetén kínálok megvételre, 2023-ban igényesen felújított családi házat frissen aszfaltozott utcába...
59 000 000 HUF
786 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61932994)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a Zsinagóga mellett egy frissen teljeskörűen felújított lakást a Wesselényi és a Kazinczy utca sarkán. Az Ing...
220 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (72342839)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Rákoscsabán, csendes, nyugodt környéken! Rákoscsabán, csendes, nyugodt utcában kínálunk eladásra egy akár k...
180 000 000 HUF
796 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigligeti családi ház hirdetés (44487986)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1581 m2
Szobaszám: 3
Páratlan örök Balatoni panorámás családi ház eladó Szigligeten! Szigliget: A Balaton északi partján, Veszprém megyében, Bada...
299 000 000 HUF
3 147 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (33447477)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Igazi különlegesség Királyerdőn Kiválló állapotú családi ház aká tulajdonosi garanciával eladó. Budapest XXI. Ker. Csendes m...
120 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49233436)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó erkélyes, panorámás lakás Újlipótváros szívében! A XIII. kerület egyik legkedveltebb részén, Újlipótvárosban, klassziku...
510 000 000 HUF
4 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47587772)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület központi részén, kitűnő infrastruktúra mellett, jó állapotú, belső kertes, liftes társasházban eladásra kínálok, ...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (44843491)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
*** Dunaharasztiban, a Rózsa utca közelében megvételre kínálok egy felújított, 2 szintes, 4 + 2 szobás sorházi ingatlant *** A...
92 000 000 HUF
557 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98673366)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 13. kerület közkedvelt Újlipótvàrosi részèn Klasszikus polgári házban, egy elegáns jól alakítható utcai nézetű erkélyes l...
330 000 000 HUF
4 520 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23238447)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. Üllői úton a Ludovikával szemben, felújított épület III. emeletén, világos, jó elosztású, frissen és teljeskörűen megújult ...
135 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (74233794)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1096 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy teljeskörűen felújított ingatlant 42. 000. 000Ft irány áron. ...
42 000 000 HUF
161 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (75948374)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
Zalaegerszeg Csendes, rendezett, kertvárosias környéken. Több generáció együttélésére is alkalmas. 4 Külünálló lakrészből á...
105 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (38323789)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 6641 m2
Szobaszám: 5
**Eladó egy kivételes családi ház Mendén, lenyűgöző zöldövezetben, csendes utcában. ** Az ingatlan igényes kivitelezésével és ...
120 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (22885274)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 4
Zamárdi: Ingatlanpiaci szempontból értékes a hely. Ilyen adottságú település, kevés van a Balatonnál, másrészt a szabadon és g...
145 900 000 HUF
810 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (74295773)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 211 m2
Szobaszám: 5
Halásztelek csendes részén, 2 generációs, vállalkozásra is alkalmas családi HÁZ! Az ingatlan akár 3 gyermekre igényelhető CSO...
119 990 000 HUF
923 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (85389274)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jó levegő, csend és nyugalom Önnek! Megvételre kínálok Budapest XVII. kerületében Rákoskerten, aszfaltozott mellékutcában bru...
120 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti családi ház hirdetés (62772853)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 7
Egyedi tervezésű családi ház irányáron! Sződliget csendes zöldövezeti, kertvárosi részén, exkluzív kivitelben egy 875 m2-es t...
180 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (87994747)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Belvárosban, Petőfi Sándor utcában, 1900-as évek elején épült, patinás, 5 emeletes, liftes, tégla épületben. 3. emeleti, 59 nm-...
134 000 000 HUF
2 271 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87545778)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy frissen felújított, azonnal költözhető és hasznosítható tégla lakás Budapest szívében, a Bajcsy-Zsilinszky úton. Az i...
169 900 000 HUF
1 618 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal