Eladó ingatlanok (4057 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 057 db
Eladó Solymári ikerház hirdetés (44527653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Solymáron eladó ikerházfél erdő mellett, csendes utcában - saját kerttel, fűthető garázzsal Solymár egyik nyugodt, csendes utc...
198 000 000 HUF
1 207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcsai családi ház hirdetés (47837758)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Karcsán 78nm hatalmas 2100 m² telekkel! Az ingatlan falusi csokra vásárolt! ! ! ! ! Az ingatlan belülről telj...
18 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (79686579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1804 m2
Szobaszám: 2
Pécs Donátus/Aranyhegyen csendes zöldövezeti részén elhelyezkedő festői panorámával rendelkező, 2szobás étkező konyhás, 5 éve t...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73775433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Boglár utcában eladó egy 48 nm-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított lakás LOGGIA-kapcsolatt...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41399978)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, teraszos garzon az újpesti piac KÖZELÉBEN! Újpesten, az Újpesti Piac közelében, csendes mellékutcában kínál...
42 400 000 HUF
1 462 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37441933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, erdőszéli földszinti otthon saját kerttel és garázzsal – Korányi kertváros Nyíregyháza Korányi kertvárosának egyik l...
74 900 000 HUF
1 040 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (34282357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Nyílt nap! 2026. 05. 02-Án, szombaton 10 től 14 óráig Bátonyterenyén Móra Ferenc út 1. Szeretettel várunk! Gyere, nézd meg szem...
45 000 000 HUF
323 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai üzlethelyiség üzletházban hirdetés (31275348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Lido Home Nagykanizsa Ingatlaniroda kiadásra kínál egy üzlethelyiséget Az ingatlan egy belvárosi liftes irodaház földszintjén...
156 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai iroda irodaházban hirdetés (74941339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Lido Home Nagykanizsa Ingatlaniroda kiadásra kínál kiváló adottságokkal rendelkező irodát. Az ingatlan egy liftes irodaház 2...
41 600 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi tégla lakás hirdetés (23789966)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home Keszthely eladásra kínál egy felújított kehidakustányi 4 lakásos társasház. A lido home Keszthely által kínált keh...
46 990 000 HUF
522 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23653424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújvárosban egy 30 nm-es, 1 szobás, felújított panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43298469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Víztorony Közelében, Arany János utcán, Felújított, 49 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó. Szigetelt, tégla építésű tá...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tégla lakás hirdetés (22245673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ár: 19. 000. 000. - Csongrád-Csanád vármegye, Szentes Belváros közelében 27 m2- es felújított galériás lakás eladó. Az ingatlan...
19 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (97859369)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Teljes körűen felújított, otthonos családi ház eladó Hévíz nyugati részén Hévíz egyik nyugodt, forgalomtól mentes utcájában kí...
120 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (98243452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 4
Egy ház, aminek lelke van! XX. Pesterzsébeten-gubacsipusztán, a kerület legkedveltebb részén eladóvá vált egy 2 szintes beles...
128 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (43655949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tágas, valódi családi otthon nagycsaládosoknak Kazincbarcikán – Tardonai úton Ha olyan otthont keres, ahol mindenkinek jut saj...
91 900 000 HUF
612 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (68359544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted