Eladó ingatlanok (4058 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 058 db
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (28333975)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1054 m2
Szobaszám: 2
Kiváló ár-érték arányú, 85 m², 2 szobás családi háznak lehetsz új tulajdonosa Szendrő szívében, 1054 m² telken, családi házas k...
11 900 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gönci családi ház hirdetés (98779599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 2
Felújított parasztház jellegű ingatlan eladó sokoldalú lehetőségekkel – központi elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk egy belü...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (99917559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A II. kerület egyik legkeresettebb részén, a Zöldmáli városrészben kínáljuk megvételre ezt az i. emeleti, 50 m²-es, két szobás,...
130 000 000 HUF
2 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (72274443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A IX. kerület szívében, a Mester utcában egy rendezett, folyamatosan szépülő, 6 emeletes, liftes társasház földszintjén eladó 7...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (42347942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A XVIII. kerület frekventált, kertvárosi részén, Pestszenlőrincen a Havanna lakótelepen, 72 nm-es, erkélykapcsolatos, részben f...
72 900 000 HUF
1 012 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (59438319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Figyelem egy igazi városközponti kis lakás eladó Oroszlányon! Egy ingatlan ami a birtokátadás után azonnal hasznosítható! -Leg...
27 200 000 HUF
1 007 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75615873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes panel lakás eladó a Béke városrészben! Az ÁlomOtthon Ingatlan Iroda kínálja megvételre ezt a 53 nm-es, 2...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93515914)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. Erzsébetvárosban felújított, modern polgári lakás eladó! Akár 2 apartmannak is használható, 83 nm-es, 3 szobás, 2 fürdős...
115 000 000 HUF
1 385 542 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49394393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Tócóvölgyben eladó egy 46nm-es, 1+1 félszobás, napfényes, világos felújított ingatlan Kérem hívjon bizalommal hét...
57 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (71946757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó teljes körűen felújított, tágas lakás Debrecen frekventált részén – befektetésnek is ideális! Debrecen egyik legkedvelt...
83 900 000 HUF
998 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (58797448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Miskolc Hejőpark egyik csendes utcájában, egy téglaépítésű emeletes 199 m2 alapterületű 6+ 1/2 szobás felújított családi ház el...
89 900 000 HUF
451 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (21537939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegyében, Újhartyánon, két generációs családi ház eladó. a 159 m2-es, kétszintes lakóház, 1028 m2-es, összközműves telk...
92 900 000 HUF
584 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49434293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Abonyban, újszerű családi ház eladó. a 66 m2-es lakóház, 1900 m2-es telken helyezkedik el. a telek első része...
39 000 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapolyi családi ház hirdetés (35313543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 4
A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a felújított kapolyi családi HÁZAT! LIDO home Siófok által kínált kapolyi családi ház ...
52 900 000 HUF
503 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (11795973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 1
Referenciaszám: #NH1931 Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas Kopolyai út elején felújított 1 szobás ház nagy telekkel! Kiskunhalas...
17 990 000 HUF
514 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszentkirályi családi ház hirdetés (22364797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1969 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk Bakonyszentkirályon ezt a különleges, csodás panorámával rendelkező, a falu központjában elhelyezkedő családi...
59 500 000 HUF
464 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (56271695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 529 m2
Szobaszám: 2
A  jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy felújított, 64 m2-es alapterületű családi házat Jászapáti csendes...
19 500 000 HUF
304 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (43426739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hévízen kínál eladásra a Hungary Homes ingatlaniroda egy nyugodt utcában lévő, 2 szintes, 110 m2-es, teljesen felújított család...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37677747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Újkertben a Cívis utcán, 51 nm-es, 2 szobás, klímás, műanyag nyílászárós, mért fűtéses, panelprogramos társasházi lak...
57 900 000 HUF
1 135 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal