Eladó ingatlanok (4058 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 058 db
Eladó Váci házrész hirdetés (39339977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Kisvácon eladó, teljesen felújított 108 nm-es házrész beépíthető tetőtérrel! Amerikai konyhás nappali – tágas és világos közp...
108 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci házrész hirdetés (44224589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Kisvácon eladó, teljesen felújított 92 nm-es házrész. Kisvác egyik kedvelt részén eladó egy 92 nm-es, igényesen felújított há...
92 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29433433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Andrássy úton, a Kodály Körönd közelében egy 126 nm-es, három különálló lakássá alakított, felújított ingatlan. Az á...
190 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31453165)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, a Visegrádi utcában eladó egy 60 nm-es, felújított, első emeleti lakás egy jó állapotú, kevés lakás...
93 900 000 HUF
1 565 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46438791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hangulatos, galériás lakás eladó a Frankel Leó út sétáló szakaszán Eladó egy 36 nm-es, praktikus elrendezésű, galériás lakás, ...
65 000 000 HUF
1 805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14737377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, Újpest-kertváros részen, 347nm-es telken, Nettó: 94nm-es, előkertes, három fekvésű (É/D/Ny), duplakomfortos, 3 ...
104 900 000 HUF
1 115 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalahalápi családi ház hirdetés (73347277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínál zalahalápi családi HÁZAT. A lido home Keszthely által kínált zalahalápi családi ház jelle...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (35748397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 2723 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó Balatonszabadi területén, csendes környezetben egy 2 szintes családi ház. Az ingatlan Siófoktól kb. 10Km. a településen t...
48 000 000 HUF
338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93556322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Nádorváros szívében, az egyik legkedveltebb 4 emeletes tömbben, kényelmes 1. emeleti elhelyezkedéssel eladó egy kiváló ado...
52 300 000 HUF
986 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (14646354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Felsőjózsa, igényesen felújított, 95 m2 es, nappali+ 2 szobás ikerház, üzlethelyiséggel, 527 m2 telken eladó! Irány...
114 900 000 HUF
1 209 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53483486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Teréz körúti álomotthon – Felújított, tágas, igazi belvárosi gyöngyszem!
Budapest szívében, a VI. kerület ikonikus Teréz körútj...
164 000 000 HUF
1 451 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43784932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben a Keleti - pályaudvartól 5 perc sétára, a Hernád utcában, teljeskörűen felújított, amerikai konyhás nappali plu...
73 900 000 HUF
985 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (87572471)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tatabánya Dózsakertben magasföldszinti átalakított lakás eladó! Az ingatlan egyik részének alapterülete 64 m2, jelenleg egy egy...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34329436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár eladásra kínálja egy tágas, napfényes polgári otthont – erkély, nagy belmagasság, kiváló elhelyezkedé...
112 500 000 HUF
1 424 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (93448333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár eladásra kínálja ezt a 2025-ben felújított családi házat Karádon. A ház lakóterülete 75 nm, mely 69...
36 000 000 HUF
480 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (46987744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Öreghegyen eladó 2 nappali+ 6 szobás családi ház! Az 1980 ban épített házat 2016 ban felújították, 15 cm -es eps. Szigetelést,...
189 000 000 HUF
859 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (91393819)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított sorház Gyulán, a Paradicsomi városrészben! Gyulán, a Paradicsomi városrész csendes, Cserjés utcájában eladó ...
67 990 000 HUF
653 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (65969935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus és kényelem a belváros szívében – költözzön a korzó MELLÉ! Szeretne ott élni, ahol minden karnyújtásnyira van, mégis cs...
78 500 000 HUF
902 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (55761543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, az állomás közelében kínálunk megvételre egy első emeleti 54 nm-es, tégla építésű, szigetelt társasházban találha...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (93334494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
✅Eladó igényesen felújított, erkélyes, napfényes, 4 szobás lakás a Városliget közvetlen közelében! Eladásra kínálok egy 73 m²...
94 900 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal