Eladó ingatlanok (4077 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 077 db
Eladó Egervári családi ház hirdetés (98447436)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3268 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Értéknövelési lehetőséggel! Egervár szívében eladó egy kívül-belül felújított, 70 m² hasznos alapterületű tégla családi ház, am...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98455648)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Teréz körúton - két különálló, felújított garzon egyben, közvetlenül az Oktogon mellett! Budapest VI. kerületéb...
139 000 000 HUF
2 138 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bakonyszentlászlói családi ház hirdetés (38139238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1497 m2
Szobaszám: 2
Álomotthon épül! Modern családi ház hatalmas telekkel, 2026-os átadással! Szeretne egy olyan otthont, ahol a modern építészet ...
78 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (54349684)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bagamér – a főutca közelében eladó egy 75nm-es összközműves családi ház 4. 400Nm-es gazdálkodásra alkalmas telken. Kérem hívjo...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34888457)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, a Szarvas utcán, eladásra kínálok egy jó állapotú, klimatizált nappali + 2 szobás lakást – azonnal kö...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74715138)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a VI. kerület egyik közkedvelt részén, a Körúttól mindössze néhány lépésre, egy 1890-ben épült, felújított, lift né...
98 000 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi családi ház hirdetés (12134464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 2
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a felújítás alatt álló családi házat Tab csendes részén. A vegyes (t...
25 400 000 HUF
362 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (75274327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Komlón a Kossuth Lajos utcában egy 4 emeletes téglaépítésű társasház zárószintjén található 55 nm-es 2 szobá...
34 600 000 HUF
629 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (55278724)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 273 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 4+ 5 fél
Exkluzív, panorámás családi otthon eladó a The Hunters iroda kínálatában II kerület egyik kedvelt, zöldövezeti utcájában – hata...
428 000 000 HUF
1 567 765 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (46152475)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 6762 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy, megosztható telekkel Nyírbogdányban Nyírbogdányban eladásra kínálunk egy 100 m²-es, jó adottságokkal r...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47424833)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest központhoz közel, egy felújított, 89 nm-es, 2 szobás, azonnal költözhető, világos téglalakás, nagy terasszal. A ...
98 000 000 HUF
1 101 123 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (86778382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon eladó egy valóban különleges hangulatú, teljes körűen felújított, 58 nm-es, 3 szobás lakás, ahol egy régi ház falai k...
31 800 000 HUF
548 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74332359)
5 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes felújított 37nm-es két szobás metróközeli zöldövezeti lakás, alacsony rezsivel bútorozottan tulajdonostól eladó. Érdeklődni : 70-5311417-es számon az esti órákban.
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai egyéb lakás hirdetés (62512987)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Központi helyen Kiskunlacházán, eladó nagyon szépen felújított lakás. Az ingatlant felújította, 4 lakásos sorházzá alakította ...
34 900 000 HUF
969 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (48432537)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mátraterenyén Kossuth utca 79. Kívül belül teljesen felújított családi ház 1800 m2- es nagy telek, 2 szoba, új konyha, új fürdő...
24 800 000 HUF
225 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (69535654)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 15
Eladó Bátonyterenyén egy különleges, többfunkciós ingatlanegyüttes – kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából! Átteki...
150 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (77546276)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 6
Gyula belvárosában - Nagyrománvároson, a Gyulai Vár közelében, frekventált helyen, zöldövezetben, jó állapotú 2 szoba + nappali...
110 000 000 HUF
544 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (94877693)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted