Eladó ingatlanok (4068 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 068 db
Eladó Monoszlói hétvégi ház hirdetés (65332279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2379 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó Monoszló zártkerti részén egy 2379 m2-es telken álló, 2 szintes, közművesített, 50 m2-es lakóterülettel rendelkező, gyöny...
75 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (55378795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örkény, Pest vármegyében két ház osztható telekkel ELADÓ. 3%-Os Hitel felvehető! Az ingatlan egy nagyobb, 1677 nm-es telken ...
32 500 000 HUF
335 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (15446787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse város központi részén Br:120nm: n: 85 nm-es, összközműves kertes családi ház eladó. a kocka há...
48 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbágyoni családi ház hirdetés (39497242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 8
Egy szeretett birtok, eladósorba került! ! Olyan amitől mindenkinek eláll a lélegzete. . . . . BEFEKTETŐK FIGYELEM! Vállal...
380 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27485294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy ritkaságszámba menő, 115 nm-es, 5 szobás, keleti fekvésű, tágas otthon a 3. emeleten. a lakás 10 éve teljeskörű felúj...
127 900 000 HUF
1 112 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74533525)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy teljeskörűen felújított, 57 nm-es, 1+2 félszobás, franciaerkélyes lakás panelprogramo...
79 500 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szanyi családi ház hirdetés (84142441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Szany csendes utcájában egy 90 nm-es alapterülettel rendelkező családi házat, amely 864 nm-es telken helyezk...
46 490 000 HUF
516 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54354974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 4 szobás, újszerű, 110 nm ikerfél kb. 50 Nm saját kis kerttel, tárolóval, garázzsal csillaghegyen egy 4-lakásos telken, a...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőrákosi sorház hirdetés (83763374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 6
Energiahatékony otthon eladó fertőrákoson – napelemmel, hatalmas pincével, TERASSZAL Fertőrákoson, a Fertő-tó és Sopron közvet...
113 900 000 HUF
889 843 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74975933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ingatlan HELYSZÍNE: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, lakberendező közreműködésével felújított fiatalosan berendezet...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (99339299)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 4
Szívből jövő ajánlás, szerethető otthon! - Nyíregyháza Oros központi részén, eladásra kínálunk olyan ingatlant, ahol egy család...
46 900 000 HUF
601 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (93737818)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nádor lakóparkban 61 nm-es nappali + 2 hálós, CSOK (akár 3 gyerekes) képes lakás ELADÓ! 2026. Januárban akár költözhető! Ott...
74 900 000 HUF
1 227 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (81167777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a Győr Szúnyog szigeti zártkerti hetvégi házat! KIVÉTELES és ritka AJÁNLAT! A ...
25 000 000 HUF
438 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (85472434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 5
Balatonfenyvesi kétgenerációs lakóház, 100 m-re a balatontól, kizárólag a lido home Balatonboglár ingatlaniroda kínálatában! Ny...
129 000 000 HUF
992 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőrákosi sorház hirdetés (32929858)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 6
113 900 000 HUF
889 843 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (36337783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
‼️ Kétegyháza központjában felújított, igényes családi ház eladó! ‼ >Tágas terek, modern kényelem, hatalmas telek – mindez egyb...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (24947438)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted