Eladó ingatlanok (4059 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 059 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (33814574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában a vasvári pál utcán 54 nm-es 2 szobás 2. emeleti azonnal költözhető lakás ELADÓ NYÍREGYHÁZA belvárosáb...
47 900 000 HUF
887 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Örökösföldön, liftes akadálymentesített társasházban, 67 nm-es, 1+2 szobás, igényesen felújított első emeleti laká...
51 500 000 HUF
768 656 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63454464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladásra kínálok egy igényesen felújított 49 m2-es társasházi lakást! A társasház té...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (92433765)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 1. emeleti téglalakás, medencés, jakuzzis társasházban! A lido home Balatonlelle eladásra kínál a közkedvelt Napfény str...
97 600 000 HUF
1 394 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (49557896)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathely belvárosában a Hollán Ernő utcában 57 m2, nyugati fekvésű, 1. emeleti 2 szoba+ nappalis, erkélyes frissen fel...
59 000 000 HUF
1 035 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34657943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Víztorony közelében, szigetelt, tégla építésű, társasházban Teljeskörűen felújított 2 külön nyíló szobás, 49 nm-e...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (11434124)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szekszárdon 58 m2-es, földszinti, tégla építésű lakás, két szobával + amerikai konyhás nappalival, nyugodt, zöldövezeti k...
43 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (75926427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathely belvárosában a Széll Kálmán utcában 68 m2, déli fekvésű, 1. emeleti 2 szoba+ nappalis felújított téglalakás. ...
59 700 000 HUF
877 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (34622698)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Pécel központ részén eladó egy 55 nm-es, teljeskörűen felújított házrész. Vegyes falazat gondoskodik a kiemelkedően jó hőtart...
51 000 000 HUF
927 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali családi ház hirdetés (44833418)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
A lido home Kaposvár eladásra kínálja az igali családi HÁZÁT. A lido home Kaposvár által kínált igali családi ház jellemzői: ...
59 900 000 HUF
399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrtilosi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (49522759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Őrtilosban eladó! Tökéletes zártkerti nyaraló, a Dráva–Mura torkolat szomszédságában! Ha egy helyet keresel, ahol a természet...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (55343433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városmajor park szomszédságában, erkélyes gyöngyszem a II. kerületben! Eladó egy 45 nm-es, stílusosan felújított, 1 szobás la...
83 900 000 HUF
1 864 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (79985425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi kertvárosi részén, egy csendes nyugodt utcában, a Gyártelepi vasútállomás közelében, egy jó elosztású, bruttó 200nm-e...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34763557)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb, legkeresettebb városrészén, Vénkertben kínálunk eladásra egy 64 m²-es, 2+nappalis, 7. emeleti, te...
66 900 000 HUF
1 045 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (32482754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi luxushangulat Zalaegerszegen – minőségi, egyedi részletekkel felújított, erkélyes, klímás lakás szigetelt tégla épüle...
49 000 000 HUF
859 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (96394459)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy felújított, 77 nm-es, 2+1 fél szobás földszinti házrész saját kertrésszel. A Családi Inga...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (13963477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy felújított, 77 nm-es, 2+1 fél szobás földszinti téglalakás, saját kertrésszel. A Családi ...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (67959445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Siófok ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kiváló tulajdonságokkal bíró, Siófok belvárosi felújított LAKÁST -2025 ...
53 000 000 HUF
1 081 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (76543474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros központjában eladó egy felújított, világos, 60 m²-es, 2+1 fél szobás lakás a 8. emeleten, gyönyörű dupla panorámáv...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97388784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Víztorony közelében kínálok eladásra egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető, 49 m²-es lakást, amely e...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal