Eladó ingatlanok (4060 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 060 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85394463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten XI. kerületben (xii. Szélén) Hegyalja út - Dayka Gábor utca sarkán épült társasházban garzon lakás eladó. Mivel sp...
47 000 000 HUF
1 740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (37616794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Home Property kínálatában(693141) Kunszentmárton társasházi I. emeleti erkélyes lakás 62 m2 1+2 fél szoba Leírás: - 1978. -B...
23 000 000 HUF
370 967 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (74773688)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Debrecen egyik legkülönlegesebb, belvárosi otthona várja új tulajdonosát! A Piac utca patinás épületei mögött egy igazán külö...
93 800 000 HUF
919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmagyaródi családi ház hirdetés (14465764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2258 m2
Szobaszám: 5
Képzelje el a tökéletes egyensúlyt a romantikus, vidéki nyugalom és a modern, kényelmes életmód között! Balatonmagyaródon, a K...
259 000 EUR
368 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (92379341)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok a II. kerület Alsó Zöldmáli úton, kétemeletes társasházban, 2. emeleti 63m2 es nappali+2 hálószobás, panorám...
135 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93747943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes 82 m²-es polgári lakás Újlipótváros szívében! Eladó a Hegedűs Gyula utcában egy 82 m²-es, 2 szobás, 2 f...
124 309 500 HUF
1 515 969 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (72938784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 5
Békéscsaba, kertvárosában, Mezőmegyeren, Felújított, előkertes, társasház/ ikerház egyik fele eladó. Az ingatlan a nyolcvanas é...
61 700 000 HUF
485 826 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei hétvégi ház hirdetés (33679765)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 3
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Fedezze fel ezt a lenyűgöző nyaralót Balatonlellén, amely a nyugalom és a természet k...
54 900 000 HUF
831 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (35378844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 1
Tótkomlós központjában, mindössze öt perc sétára a fürdőtől eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, modern és energiatakar...
42 750 000 HUF
275 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (67829796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békéscsabán, a 3. kerületben, eladó egy utcafronti, felújított házrész hőszivattyús fűtéssel. a lakás bútorozott, 2, 5 szobás, ...
29 900 000 HUF
369 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi hétvégi ház hirdetés (85672436)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Zalakrosban közvetlenül a fürdő melletti épületben egy hangulatos 35m2-es 2. emeleti apa...
29 900 000 HUF
854 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93145344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár/érték arányú, felújított, erkélyes, egyedi fűtésű téglalakás a belváros egyik legkedveltebb háztömbjében! ! ! BIP I...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33441757)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Belvárosának közelében eladó egy téglaépítésű társasház 1. emeletén található 115/86 nm-es 4 szoba +nappalis, dupla...
93 000 000 HUF
1 081 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53483493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Belváros közelében eladó egy tégla építésű, 140 nm-es, 4 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses családi ház 457 nm-...
79 000 000 HUF
564 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (16448866)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Malomkert közelében eladó egy két generációs, 130  nm-es, Nappali + 3 szobás családi ház és a hozzá tartozó 80 nm...
75 000 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85674392)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának kedvelt részén eladó igényesen berendezett, tágas belső terekkel rendelkező, 204 nm-es luxus családi h...
240 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (27538337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Sóstóhegy csendes utcájában eladó egy tégla építésű, 220 nm-es 5 szoba+ konyha +étkezős, egyedi gáz +vegyes tüzelés...
100 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (93425793)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Andrássy út közvetlen közelében, az Oktogontól mindössze 2 perc sétára, nyugodt, csendes környezetben kínálunk eladásra egy ...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (59227393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 6
Kedves Érdeklődő! Megvételre kínálunk Budapest XVII. kerületében, Rákoskerten, aszfaltozott mellékutcában egy 150 nm-es, bels...
119 900 000 HUF
799 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (82829842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 7
Budapesttől pár km-re, Halásztelek legszebb utcájában vált eladóvá ez 2000-ben épült, 200 m2-es, 7 szobás önálló családi ház, m...
155 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal