Eladó ingatlanok (4060 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 060 db
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (65339343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely közkedvelt részén, a Bercsényi lakótelepen kínálok eladásra egy harmadik emeleti, kétszobás, világos és fiatalo...
24 400 000 HUF
497 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34173423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál 2+1 szobás frissen felújított családi házat. A belvárosi eladó családi h...
78 000 000 HUF
1 026 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (48915532)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpest- Központ Metró megállóhoz közeli, rendezett környezetben 37nm-es felújított, napfényes alacsony rezsiköltségű ingatlan tulajdonostól eladó. Érdeklődni délelőtt 10 órától -12 ig. Délután 15- 17 óráig a megadott telefonszámon.
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Véméndi családi ház hirdetés (37468952)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, sváb jellegű parasztház Véménden! Eladó egy teljeskörúen felújított, sváb jellegű parasztház Véménden, mind...
59 000 000 HUF
295 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesztegnyői családi ház hirdetés (92238947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 5500 m2
Szobaszám: 3
Somogy megye, Mesztegnyőn eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Telek méret: 5500nm Szintek száma...
49 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (63648744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1, 5 Szobás, felújított, panorámás lakás eladó Várpalota központjában. A 7. emeleti lakásba belépve egy kényelmes méretű előt...
41 000 000 HUF
976 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (99483218)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza kedvelt, a Plázához közeli részén eladó egy 96 m²-es, 3 szobás, étkezős, külsőleg szigetelt 2 szintes téglaépítésű ...
74 900 000 HUF
780 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (43612317)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pomázon 3 szobás, garázsos, jó állapotú téglalakás kerthasználattal! Eladó Pomázon a Családi Ingatlan gazdag kínálatából egy ...
90 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (41797543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 5
Leírás Két lakás, egy vásárlás! Egyedi lehetőség! Eladó Budapest XVI. kerületben Rákosszentmihályon egy telken két lakás. Par...
100 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (62724835)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Gyulán, a Gyulai Vártól mindössze 200 méterre egy 154 m²-es, teljes körűen felújított családi ház. Ár: 99. 990. 000 Ft (...
87 900 000 HUF
570 779 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (57648375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eleken – Kiváló lehetőség nyugodt környezetben! Irányár: 21. 500. 000Ft (53. 750Eur) Eladásra kínálunk Elek...
21 500 000 HUF
282 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (94775788)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Csendes, forgalommentes környezet, gyors költözés! Ha felújított családi házat keresel jó ár-érték arányban ne maradj le! 0 ...
64 900 000 HUF
713 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (95938644)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A lakás klasszikus eleganciát képvisel. Felszereltség: -Két fürdőszoba (káddal és zuhanyzóval) -Új beépített és gépesített k...
149 500 000 HUF
1 323 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (95773278)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csak befektetőknek! ! ! A belváros peremén, tik közelében kínáljuk eladásra ezt az 1. emeleti, 4 szobás 103 nm-es felújított ...
59 900 000 HUF
581 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51135785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 87 nm-es, teljes körűen felújított lakás liftes társasházban! Eladásra kínálunk egy tágas, 87 négyzetméteres,...
125 000 000 HUF
1 436 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (42773937)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! 29 500 000 Ft-ról 24 900 000 Ft-ra csökkentettük az árat! A lido home ingatlan Dombóvár irodája kínálja eladásra...
24 900 000 HUF
292 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (57789525)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 8
Nagykanizsa zöldövezeti részén tágas, 3 szintes családi ház eladó – panorámával, szaunával, kerttel! Nagykanizsa, csendes és ...
96 000 000 HUF
234 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécselyi hétvégi ház hirdetés (54587328)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyaralót? Birtokot? Befektetést? Miért ne mindhármat egyszerre? ☀ > Pécsely külterületén, a balatonszőlősi határ közelében hár...
75 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (71932377)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Pláza közelében eladó egy 96 nm-es, 3 szoba, étkezős, téglaépítésű szigetelt, lakás a társashá...
74 900 000 HUF
780 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (45834952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenye kedvelt részén, a Bányász úton kínálunk eladásra egy tágas, két szobás, harmadik emeleti lakást, amely azonnal kö...
21 900 000 HUF
398 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal