Eladó ingatlanok (4065 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 065 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33455285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Északi városrész – Csongrádi sugárút. Eladásra kínálunk egy 8. emeleti, 64 NM-es, nappali + 2 háló elrendezésű, erkélye...
54 990 000 HUF
859 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (43873533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 29000 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag a judit ingatlan és hiteliroda KÍNÁLATÁBAN! ! ! ÁRCSÖKKENÉS! ! ! 94, 5 MFt helyett most 89, 9 MFt! ! ! Monorierdő...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sziráki családi ház hirdetés (35251375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1364 m2
Szobaszám: 8
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Nógrád vármegyében, Szirák településen egy, 300nm-es családi házat!  T...
64 000 000 HUF
213 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (32478454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, igényesen felújított modern lakás eladó Cinkota kertvárosi részén. Eladó Budapest XVI. kerületében, Cinkota egyik csen...
135 500 000 HUF
967 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93313443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerület frekventált részén egy teljesen felújított nagypolgári lakás! Eladásra kínálunk a 7. kerületben egy műemlé...
95 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (96849777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a József Attila úton egy ikerház egyik fele. a téglaépítésű, beton alapzatú, szigetelt ingatlan 60 nm, a telek...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai családi ház hirdetés (49675573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a balatonakarattyai családi házat, nagy, rendezett telekkel. -140 m2...
139 000 000 HUF
992 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (34218932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 5
Bátaszéken felújított, két lakrészes családi ház medencével eladó! Bátaszék Tolna megye hangulatos kisvárosa, ahol minden meg...
64 900 000 HUF
400 617 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (45396387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Télen nyáron lakható szigetelt kis házikó! ÁRESÉS! Tóalmáson a gyógyfürdő közelében várja új lakóját ez a teljesen újonnan fel...
18 700 000 HUF
445 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87886677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Belváros, Csapó utca végén eladó 7. emeleti, 69 nm-es, 4 szobás, teljes körűen felújított, beépített erkélyes, klimatizált, műanyag nyílászárós, külön mosdó külön fürdős, nagy étkező konyhás, igényes, szép lakás. (Hivatkozási szám: m122376)
66 900 000 HUF
969 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (33196686)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 516 m2
Telekterület: 1408 m2
Szobaszám: 14
Eladó Gödöllő, Fenyves városrészén, a Fenyvesi Nagyúton egy jelenleg 6 darab apartmannak kialakított, 516 m2 hasznos alapterüle...
199 000 000 HUF
385 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csopaki egyéb nyaraló hirdetés (54943963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csopakon felújított, partközeli nyaraló ELADÓ Csopakon remek elhelyezkedésű, 1987-ben épült, 114 m2-es, 2+2 szobás, téglaépíté...
169 000 000 HUF
1 482 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (23936534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 7
Balatonfüreden többféle fűtésmegoldással rendelkező, felújított családi ház eladó, az ár ALKUKÉPES! Balatonfüred kedvelt kert...
155 000 000 HUF
741 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (35934799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Balatonfüred központjában felújított lakás ELADÓ Balatonfüred egyre fejlődő, szépülő Ófalu városrészében vált eladóvá ez a 124...
89 900 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (98465635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Széchenyi tértől 7 percre, Párizsi körút közelében, jó állapotú nagypolgári ház első emeletén kínáljuk eladásra ezt a 100 nm-es...
77 790 000 HUF
777 900 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (34142592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 5
2 Ház 1 ÁRÁÉRT! ! ! ! ! ! ! Megvételre kínálom jövőbeni otthonát ami Budapest XX. kerület Pacsirtatelepen, egy csendes, kertvá...
129 900 000 HUF
649 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (29721245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított vidéki stílusú családi ház! Marcaliban, mindenhez közel eladó ez a 95 m2-es, takaros vidéki házikó. Az ingatlan h...
51 000 000 HUF
536 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (98393235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Vidéki házikó a városban! Marcaliban, mindenhez közel eladó ez a 90 m2-es felújított családi ház. Az ingatlan pár éve nagyob...
37 900 000 HUF
421 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszentpáli családi ház hirdetés (59334297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 2
Vidéki Otthon! Somogyszentpálon, csupán 13 km-re a Balatontól, (bringaúton csak 7 km :) eladó ez az 1890-ben épült, 70 m2-es,...
39 060 900 HUF
558 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (25995883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma