Eladó ingatlanok (4065 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 065 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36396974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó a Thököly és a Reiner Frigyes park közelében egy 70nm es lakás! Ha egy olyan ingatlant keres, ahová csak be kell költöz...
87 700 000 HUF
1 252 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (69179747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
A kertvárosi tégla épület alapozása beton és terméskő. Nagy részben új tetőszerkezet. Hőszigetelt ablakok és falak. A külön be...
131 900 000 HUF
549 583 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Barbacsi családi ház hirdetés (48427442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
A Best of Ingatlan iroda eladásra kínálja Győrtől 30 km-re Csornától 8, 6 km-re lévő Barbacson, 595 m2-es telken lévő, 5 szobás...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceredi családi ház hirdetés (32373433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, kényelmes otthon – költözz Ceredre! Cered egyik legnyugodtabb, zöldövezeti részén kínálunk megvételre e...
49 950 000 HUF
280 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (49748523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 948 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok kertvárosi részén lévő ikerház felét közvetlenül a Holt-Tiszapart...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (85424343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Oroszlány csendes környékén egy gyönyörű, felújított 2 szobás amerikai konyhás lakás: A Lux Ingatlaniroda Oroszlány kínál...
28 499 000 HUF
558 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (99934934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 3
A Jászberényi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Jászapátin egy jó elrendezésű családi házat, amely igényesen felújítot...
41 900 000 HUF
431 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári ikerház hirdetés (82225229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! Mosonmagyaróvár családi házas övezetében, a Városközponttól 10 perc sétára található a kétszintes tégla ikerház....
53 000 000 HUF
791 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (85337978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1844 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alattyánon, központhoz közeli csendes utcában, 3 szobás, 70-nm-es, felújított parasztház nagy 1844 nm-es telekkel eladó! Gazdál...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (36323964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 424 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 6
Eladó Makovecz Imre által tervezett Mestermű  Szarvaskőn!   Családi pihenőház idilli,  felújított formában.   Legyen Ön a tul...
160 000 000 HUF
377 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75317335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun vármegye - Kecskemét Belvárosban, frekventált részén, 2 szintes, patinás családi ház eladó. Az exkluzív megjelenés...
550 000 000 HUF
3 235 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajlai családi ház hirdetés (53564424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szajlán egy felújított 100nm-es családiház, mely egy 963nm-es telken található. Az ingatlanban található 3 szoba, 2 fürd...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (23458453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Heves vármegyében, Mátraderecske településen lévő 64 nm-es felújított c...
18 900 000 HUF
295 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (97929342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Jászberény szívében! Megvételre kínálok egy 3 hálószobából és nappaliból álló fedett medencés ingatlant ah...
79 900 000 HUF
484 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (79397465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 510 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 7
Békéscsabán, központ közelében, eladó egy 510 nm-es, több célra alkalmas téglaépület - intézménynek, szállodának, több generáci...
180 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni házrész hirdetés (23335799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 6
Befektetők figyelem! ! ! 4 Lakrészes ház eladó a soproni Lővérekben! Ha a legjobb befektetést keresi sopronban, az az albér...
119 000 000 HUF
704 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (43637892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Zagyvarékason egy két és fél szobás, felújított 73 nm-es, családi ház! Amit az ingatlanról tudni érdemes: -vegyes fala...
26 500 000 HUF
363 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Márkói családi ház hirdetés (74233813)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1228 m2
Szobaszám: 5
A 30 éve téglából épült ház két teljes értékű, szintenként 75 m2 lakószinttel rendelkezik. a földszintre két külön bejáraton ke...
115 000 000 HUF
766 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (72591372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Fedezze fel új otthonát ebben a 139 m²-es, kőből és téglából épült, kényelmes családi házban! Az ingatlan 5 szobával, 2 fürdősz...
64 500 000 HUF
464 028 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (96722817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
A 2. emeleti, 4+2 szobás, igényesen felújított lakást kreatívan átalakították. Két külön bejáratú, alul 55 m2, felül 65 m2-es l...
99 900 000 HUF
832 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal