Eladó ingatlanok (4065 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 065 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43833233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 490629-es számú, 103 nm-es, 707 nm-es telken lévő családi HÁZÁT. A balahomes ing...
63 500 000 HUF
616 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (27443542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks, városközpontba földszinti 86 m2-es kertkapcsolatos lakás ELADÓ! Az ingatlan egy kétlakásos társasház belső udvarában tal...
51 900 000 HUF
603 488 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (78742773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 4344 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 412897-es számú, 106 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, felújított családi HÁZÁT...
54 900 000 HUF
517 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberényi családi ház hirdetés (12554827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 5
100% Kényelem és minőség - eladó családi ház NAGYBERÉNYBEN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 412843-as számú, gyönyörűen...
119 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (93364273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 411369-es számú, 2013-ban épült, 2023-ban teljesen felújított, 105 nm hasznos alap...
87 900 000 HUF
837 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (99664485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 382863-as számú, 68 m2-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, társasházi lakását! A ...
49 900 000 HUF
733 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43445497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 366891-es számú, 2021-ben felújított, 300 nm-es, 658 nm-es telken lévő, kiváló tulajdon...
189 000 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (21887734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 330289-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok belvárosában, egy amerikai k...
58 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (68996392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 321455-ös számú kis lakásszámú, 3 szobás, erkélyes, külön étkező-konyhás társ...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábonymegyeri családi ház hirdetés (52237962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1683 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja 253211-es számú Bábonymegyer központjában, templom, kispatak és kisbolt közelében ta...
31 000 000 HUF
424 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (72445892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 183915-ös számú teljesen felújított belvárosi TÉGLALAKÁSÁT. A lakás dél-nyugati ...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (89728884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 181985-ös számú, 1987-ben épült, 160 nm hasznos alapterületű, 936 nm telekkel, újs...
91 900 000 HUF
574 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (75247854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja 180985-ös számú Siófok Ezüstpartján, a parttól mindössze 150 m-re lévő 82 m2 -es, na...
119 000 000 HUF
1 451 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (57947898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 179345-ös számú, 1986-ban épült, 85 m2-es téglaépítésű felújított lakását ingyenes...
69 500 000 HUF
817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci egyéb ipari ingatlan hirdetés (39665959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 4000 m2
Telekterület: 21143 m2
Szobaszám: n/a
Heves megyében, Lőrinciben, az M3-tól néhány km-re, a 21-es főúttól szűk 10 km-re, eladó egy 21. 143 m2-es telken elhelyezkedő,...
350 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54599175)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Legfelső emeleti 2 szobás művész lakás Palatinus ház ban oldali Duna panorámás. . . . . XIII. kerületben, eladó egy felújítot...
135 000 000 HUF
2 547 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb üzlethelyiség hirdetés (23984436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted