Eladó ingatlanok (4066 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 066 db
Eladó Tarpai családi ház hirdetés (13857773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Ár: 15. 500. 000Ft Helyileg Szabolcs vármegye, Tarpa A ház alapterülete 125nm² + fedett terasz ami 70nm². Ház falazata sziliká...
15 500 000 HUF
124 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi családi ház hirdetés (43672994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1159 m2
Szobaszám: 3
Nemcsak az őszibarack miatt… Szatymazon élni egyszerűen jó! Szegedtől mindössze 12 km-re, Szatymaz központi részén kínálom me...
85 000 000 HUF
787 037 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (54254249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított nagy ház, kis portával? Ilyet ritkán találni! Sarkad belvárosától pár perc sétára két lakásból álló ház eladó! A...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (47219523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Akár két generációnak alkalmas, felújított ház, a központ közelében? És még az ára is jó! Sarkad központjába 100nm-es, duplak...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (37213334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Felújított, különnyíló szobás otthon nagy telekkel – Sarkadon, jó helyen! Ez a ház már túl van a nehezén: a külső rendben, a ...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (38733949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 936 m2
Szobaszám: 2
### **Otthonos élettér a Teleki városrész szívében! ** Ha Sarkadon keresel kényelmes, azonnal költözhető családi házat, akkor ...
26 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (45544958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 3
Új házat keres Sarkadon? 2000-Ben épült családi ház várja ój tulajdonosát! Az ingatlanban 3 különnyíló szoba található, így t...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi tégla lakás hirdetés (53329835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakást keresel? Mit szólna hozzá, ha azt mondanám, hogy egy építési telket is kap ajándékba? Sarkad Ipari parki ré...
19 900 000 HUF
306 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarjáni hétvégi ház hirdetés (36975933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 2
Az eladó nyaraló 2016-ban épült könnyüszerkezetes, a tető zsindellyel fedett. A stég egy magán tavon helyezkedik el. A nyar...
22 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (45562176)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Kunhegyesen 1072 nm-es telken, egy 100 nm feletti családi ház eladó! a ház vegyes falazatú, nagyrészt téglából és részben vályo...
37 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (22434486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2492 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan HELYSZÍNE ******************************* *** Rohod *** A megye, és egyben a Nyírség északkeleti részén fekszik....
32 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (29349345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 8
Kényelmes, felújított családi ház Újpest szívében! Eladásra kínálunk egy 315 m²-es, kétgenerációs családi házat Budapest IV. ...
265 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hétvégi ház hirdetés (87774814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Közvetlen vízparti nyaraló, saját stéggel! Helyszín: A családi háznak minősíthető 90nm-es felújított, 2 szintes nyaraló Budap...
109 000 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeraracsai családi ház hirdetés (47347417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2140 m2
Szobaszám: 2
Egeraracsa Fő utcájában eladó egy belül teljesen felújított családi ház. Az épület 70 m2-es. A tető 2025 nyarján teljesen fe...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44762645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bp, 1. Ker. Bem rakparton, a Batthyány tér közelében felújított, erkélyes lakás eladó For English, please, switch Szeretne a Du...
216 900 000 HUF
1 721 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36794335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. , 2. Ker. Törökvész elegáns utcájában, panorámás, teraszos lakás eladó autóbeállókkal For English, please, scroll down Szer...
391 000 000 HUF
2 369 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74369832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak Nálam! Önálló helyrajziszámon! Budapesten a vizafogó részen 13. kerületben eladó lakás! Az alapterülete: 24 nm+ 8nm fekvő ...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43563594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklóson eladásra kínálok egy 85 nm-es, 1+2 félszobás, vegyes falazatú családi házat. Jellemzői: -2024-ben felújít...
18 990 000 HUF
223 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (95284663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Veszprémben a Takácskertben lakás Reális Áron Eladó Veszprém egyik legkedveltebb városrészében eladóvá vált az alábbi paraméte...
82 000 000 HUF
1 093 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (42739329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
Közvetlen vízpart, dunai panoráma, nyugalom – és mindez a saját otthonában! Szigetszentmiklós egyik legkedveltebb részén kíná...
128 900 000 HUF
1 092 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal