Eladó ingatlanok (4070 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 070 db
Eladó Egeri családi ház hirdetés (12553149)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Egerben, hajdúhegy kedvelt utcájában akár két generációnak is alkalmas családi ház ELADÓ! ! ! Eger-Hajdúhegy egyik legkedvelte...
145 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (44992934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsaba belvárosában, a Csaba Center mellett, 4 emeletes társasházban 4. emeleti, nettó 85 m2-es ( bruttó 100 m2 ) tágas, na...
51 900 000 HUF
610 588 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tapolcai családi ház hirdetés (74353765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 167 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Veszprém-megyében, Tapolcán, nagyon jó helyen, az Akácfa utca 11-ben, részben felújított, 90 m2-es régi kőház, 56, 5 millió fo...
56 500 000 HUF
338 323 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai egyéb üzlethelyiség hirdetés (12564344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Frekventált helyen, felújított üzlethelyiség – akár 2 lakássá alakítható + 8 saját PARKOLÓ! Nagykanizsán, az Északi városrész ...
49 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (95284567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 5
Felújított, tégla családi ház Egerben a Károlyvárosban eladó! Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, szigetelt, tégl...
114 900 000 HUF
522 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (97729162)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 336 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Erdőkertesen, közel a központhoz eladó kétgenerációssá alakítható ház, ház mérete: 336nm telek mérete:1000 m2 telekkel, bejár...
129 000 000 HUF
383 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (34393474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2448 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Figyelem! ! ! Tavaszi árkedvezmény! ! ! ! Helyszín: Baranya vármegye; Dunaszekcső Alapterület: 3 x 110 m2 Telek: 2442 m2 K...
21 000 000 HUF
63 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri családi ház hirdetés (55445455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Balatonkeresztúron a központhoz közel az Iskola utcában eladó egy jó állapotú, felújított, egyszintes, összesen 115 nm-es csalá...
85 000 000 HUF
739 130 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27439312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi ékszerdoboz Budapest v. kerületében! Eladó Budapest v. kerületében, a Garibaldi utcában, egy első emeleti, teljeskörűen...
225 000 000 HUF
2 556 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi hétvégi ház hirdetés (93853452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vannak akik itt laknak és vannak akik itt szeretnének! Ön most megteheti! SOROKSÁR- molnár-szigeten, Budapest 23. kerületében...
59 000 000 HUF
786 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mencshelyi családi ház hirdetés (63462931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Mencshely, Balatonfelvidék közepén helyezkedik el, Balatonfüredtől 20 km-re. A Kossuth kilátó tövében, Halomhegyen található, ...
180 000 000 HUF
1 578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetvári tégla lakás hirdetés (77441991)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Családi házas övezetben, Szigetváron szépen felújított társasházi tégla lakás földszinten eladó. a lakás zárt folyosó résszel r...
29 000 000 HUF
537 037 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36494219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XIII. kerület, Lehel utca, Dózsa György út sarkán levő házban eladó első emeleti, 4 apartmant magában foglaló 105 négy...
147 770 000 HUF
1 407 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (76956345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó a Mátra alján, de nem falu szélén egy kellemes nyugodt településen Gyöngyöstől 12 km-re m3 autópálya lehajtótól öt percre...
31 000 000 HUF
413 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőtárkányi családi ház hirdetés (45592723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, kiváló állapotban lévő családi ház FELSŐTÁRKÁNYBAN! Fedezze fel ezt a tökéletes családi otthon...
130 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri egyéb ipari ingatlan hirdetés (83328744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 606 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: n/a
Eger Berva-völgyben irodaházak és ipari létesítmények között több funkciós belterületi ingatlan eladó! RÖVID időn belül birtok...
89 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Konyári családi ház hirdetés (55454654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1847 m2
Szobaszám: 1
Debrecentől 28, Derecskétől 8 km-re, Konyáron eladó egy fiatalosan felújított, kb. 40 Nm-es ház. a lakóépület 1 nagy szoba, kon...
16 300 000 HUF
407 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (45875268)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1258 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia értékesítésre kínálja Albertirsa belterületén lf-2 es övezetben ezt az 1258 nm. -Es elkerített telken épült 76 ...
42 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (49355439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpest központban, egy felújított, 89 nm-es, 3 szobás, világos, erkélyes, nagypolgári téglalakás. A Családi Ingatlan kí...
96 900 000 HUF
1 088 764 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82385613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó a 3. kerületben, rómaifürdő szívében (nem árterületen), 130 nm + 50 nm teraszos, napfényes, 3+2 félszobás, felújított, 2-...
195 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal