Eladó ingatlanok (4058 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 058 db
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (85334895)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1710 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium családi ház Tahitótfaluban – Dunakanyar, 340 nm, 1710 nm telek, wellness & vállalkozási lehetőség A festői Tahitó...
169 000 000 HUF
497 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88932371)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított lakás! A 8. kerületben, a folyamatosan fejlődő, Magdolna negyedben, a Lujza utcában, eladó egy kívülről t...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87732164)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 55 m²-es lakás Budapest VI. kerületében, az Operaház szomszédságában! Terézváros, Budapest VI. kerület – be...
125 000 000 HUF
2 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47549736)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, napfényes felújított lakás, karnyújtásnyira az amfiteátrumtól és a kolosy TÉRTŐL! III. kerületben, Óbuda Óváros, cse...
126 000 000 HUF
1 354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti üdülő hirdetés (24299375)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 290 m2
Szobaszám: 3
Sotvadkerti tónál 2021 évben teles felújításon átesett nyaraló eladó első tuladonstól. A nyaraló a strand főbejáratától és az ...
50 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (32124759)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben a Maklári hóstya egyik legjobb utcájában, legfelső szinti napos, világos, csendes, kétszobás lakás a strandra néző kilá...
38 000 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (73428342)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 402 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Műszakilag és esztétikailag felújított, belső 2 szintes házrész, KOCSIBEÁLLÓVAL A 402 m²-es telken összesen 4 lakás található,...
79 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (64367536)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 5
Zagyvarékason eladásra kínálom ezt a kiváló adottságokkal rendelkező családi házat. Az ingatlan a település központjában helyez...
47 500 000 HUF
308 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (43241459)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 3
Zagyvarékas az Alföldön, Jász-Nagykun- Szolnok vármegye nyugati részén fekszik, a Jászság déli határánál, a Zagyva folyó mellet...
16 500 000 HUF
211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74763496)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ráday utcában, könnyű megközelíthetőség mellett csendes, rendkívül széleskörű hasznosíthatósággal rendelkező, akár két külön be...
79 900 000 HUF
1 229 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (96383777)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza kedvelt részén, a Sóstói erdő szomszédságában 67 m²-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan szigetelt, t...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46914729)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Malomkertben, Kórház közelében, 59 nm-es, nappali + 2 szobás, konyha - étkezős lakás, szigetelt, téglaépítésű, zá...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (29849837)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nyíregyháza-Oros egyik legkedveltebb, frekventált, mégis csendes részén – a Praktiker közelében – egy igényes...
132 900 000 HUF
1 046 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32374916)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Sóstói erdő szomszédságában, 67 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén f...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73345834)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkerti városrészén, 71 nm-es, nappali+2 hálószobás, felújított lakás eladó! Jellemzői: - 9. emeleti - szigetelt tá...
72 900 000 HUF
1 026 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54797798)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, a Nagytemplom szomszédságában, 55 nm-es, 3. emeleti, nappali+hálószobás felújított lakás eladó! Jellem...
63 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84394181)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó! Jellemzői: - műanyag nyílász...
79 500 000 HUF
1 074 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (92359944)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Hajdúsámson - Sámsonkertben felújított családi ház eladó! Főbb paraméterek: - 1149 m2-es önálló összközműves telek, aszfaltbu...
89 900 000 HUF
802 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33934524)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Boldogfalvikert városrészén 420 nm-es, 3 szintes családi ház, üzlethelyiséggel eladó! Jellemzői: - forgalmas út men...
259 000 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41794757)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Libakert városrészen egy 55nm-es, 2 szobás, napfényes, felújított lakás eladó! Kérem hívjon bizalommal hétköznap...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal