Eladó ingatlanok (4060 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 060 db
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (97546666)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4+ 4 fél
Eladóvá vált Balatonbogláron 3 apartmanból álló, tulajdoni lap szerint lakás minősítésű ingatlan szabadstrand, vasútállomás, vá...
89 000 000 HUF
461 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (75792847)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 8
Székesfehérváron, Belváros közelében 993 m2-es rendezett, gondozott teleken eladó egy 3 lakásból álló ingatlan: - kétszintes cs...
150 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55743134)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított, galériás lakás a VII. kerületben, az Állatorvosi Egyetem közelében! Budapest VII. kerületében, a Dembinszky...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79252359)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb részén, a Széchenyivárosban egy teljesen felújított, téglaépítésű, hőszigetelt, parkra néző...
35 900 000 HUF
1 282 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (52218211)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Luxus komfort! Napfényes intim KERT! EGYEDI BIZTONSÁGTECHNIKA! SZAUNA, jacuzzi, fedett pihenőterasszal kiépített kerti GRILL/...
285 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33794526)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a IV. kerületben, magánszemélytől, Újpest-központhoz közel (kb. 1 Km) a kertvárosi részen, a Perényi Zsigmond utcában, a ...
58 900 000 HUF
1 510 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (95528744)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kökinél, mini rezsi, egyedi fűtés, extra világos, felújított, SZIGETELT, panel programos, 2 szobás, metróközeli lakás XIX. Ki...
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49753175)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Kórház közelében szigetelt tégla építésű zárt udvaros társasház (6 lakásos) 2. emeletén eladásra kínálunk egy 59 nm...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (54798489)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, az Ér utca csendes részén 77/66 nm-es, 3 szoba, nappalis, 2 erkélyes, Velux tetőtéri és műanyag ablako...
63 800 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi családi ház hirdetés (75577575)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2954 m2
Szobaszám: 6
Vidéki oázis a Balaton víztükrétől csak 6 km-re! A Somogyi-dombság ölelésében, szóládon eladó egy minden részletében kifinomu...
125 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (22136474)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 2
Erdőkertesen, Gézahegy csendes részén eladó egy 40nm-es, tégla építésű, azonnal költözhető kis ház 726nm-es saroktelken! - Sz...
56 500 000 HUF
1 412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (88539464)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: n/a
Ózd kedvelt helyén, a Petőfi útról nyíló csendes utcában eladásra kínálunk egy 101 m²-es, jó állapotú családi házat, mely egy 8...
44 900 000 HUF
444 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (81353138)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Kórházhoz, Belvároshoz közel eladásra kínálok egy 59m2-es, 2 szoba + nappalis, egyedi gázfűtéses, felújított állap...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97625639)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Kórház közelében szigetelt, tégla építésű, társasházban Teljeskörűen felújított, Nagy konyha -étkezős, Nappali + ...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49893854)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kórház közelében, Teljes Körűen Felújított, Azonnal Birtokba Vehető, 59 nm-es, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás, ...
51 900 000 HUF
879 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi családi ház hirdetés (42471443)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pázmándon eladásra kínálunk egy 1832 nm-es telken fekvő, részben vegyes falazatú, részben vályog szerkezetű családi házat, amel...
89 900 000 HUF
642 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45587848)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, 69 m²-es lakás Debrecenben, az Árpád tér közelében! Debrecen közkedvelt részén, az Árpád tér közelében kíná...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73823694)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a II. kerületben, Rózsadomb egyik csendes mellékutcájában egy nyugati fekvésű, 3 szobás lakás Eladásra kínálunk a II. ke...
170 000 000 HUF
2 266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56349596)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 50 nm-es, 2 szobás, felújított lakás! A lakás felújított állapotú, egységes, letisz...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (15471262)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
✨ Felújított házikó nagy terasszal – baross gábor telep ✨ Eladásra kínálunk egy teljes körűen, frissen felújított, 40 nm-es öná...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal