Eladó ingatlanok (128327 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 327 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79467333)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, modern lakás Vác szívében – Akár azonnali költözéssel! Vác kedvelt részén, belvároshoz közel eladó e...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi egyedi garázs hirdetés (17744933)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Göd központi, frekventált részén egy 39 nm-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan! Ez az ingatlan tökéletes választás a...
12 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (64633733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszi központi részén egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely kiváló elosztásával és rendkívül alacsony fenntar...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47248737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál egy 145 m²-es családi házat Békéscsaba Jamina városrészében, amely kiváló válas...
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai lakóövezeti telek hirdetés (79847367)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 501m2 -es építési telek Gyulán, a Gyulavári városrészen! Érdeklődni: Szántó Nikoletta +36 30 353 0521 Ha további kérdé...
3 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (92933747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Somoskőújfaluban! A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk egy 100 nm-es családi ház...
30 500 000 HUF
305 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegi családi ház hirdetés (43339854)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2487 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy varázslatos családi ház Ecsegen, mely a természet közelségét és a panorámás kilátást kínálja új tulajdonosának. Az in...
15 050 000 HUF
177 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Endrefalvai családi ház hirdetés (21935765)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2830 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából egy felújított családi házat Endrefalva főút menti, mégis ter...
18 500 000 HUF
185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (92242872)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jászberényben 3 szobás első emeleti teljeskörűen felújított lakás, garázzsal és 15nm-es tárolóval eladó! Az ingatlan egy sarki...
55 990 000 HUF
756 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33353642)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Gyömrő közkedvelt lakóparkjában, a KastélyDombon egy új építésű, hőszivattyús, 68 m² alapterületű + teraszo...
83 700 000 HUF
1 230 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői sorház hirdetés (96227436)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Gyömrő közkedvelt lakóparkjában, a KastélyDombon egy új építésű, hőszivattyús, 80 m² alapterületű + teraszo...
85 900 000 HUF
1 073 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (37352146)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Mélykút, központhoz közeli részén azonnal birtokba vehető, 116 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ing...
8 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (33253547)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Tápiószele kedvelt, frekventált részén hamarosan indul egy modern, energiatakarékos ikerház projekt, amely kiváló lehetőséget k...
64 900 000 HUF
690 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (44619492)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 3
Farmos kedvelt, frekventált részén kínálunk megvételre egy újszerű állapotú, igényesen és teljes körűen felújított családi háza...
71 900 000 HUF
719 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (12354674)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szolnok belvárosában 98 nm-es társasházi lakás eladó! Ahogy belépsz elvarázsol! Modern, egyedi, világos szép! Amit az ingatl...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Kislődi családi ház hirdetés (32986679)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 3
Kitűnő állapotú, jól karbantartott, 3 szobás, azonnal költözhető családi ház eladó Kislődön. A Torna patak partján elhelyezked...
55 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (24794254)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Baján, a belvárosban, a Sugovica közelében, a Grauaug utcában, 5 szobás, 120 m2-es, 3 szintes, 3 fürdőszobás, 2 erkélyes, klímá...
75 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (33493794)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 3
Dunaharasztin Alsóvárosi részen eladó 85nm családi ház 474nm telken. Az épület teljes körűen felújítandó vagy bontandó. Az utc...
47 990 000 HUF
564 588 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (33473975)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 177 m2
Szobaszám: 4
Bezerédi lakópark, nappali + 3 hálós középső sorház garázzsal! Dunaharaszti legkedveltebb részén, a Bezerédi lakóparkban, cse...
124 900 000 HUF
1 040 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Takácsi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (63573772)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: n/a
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja Veszprém megyében, Takácsi csendes, természetközeli részén eladó ...
499 380 017 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal