Eladó ingatlanok (128982 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 982 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72527634)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VI. kerület egyik legnépszerűbb utcájában, a Nagymező utcában kínálunk megvételre egy 2. emeleti, utcai nézetű, 83 nm-es inga...
129 900 000 HUF
1 565 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (66437472)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest frekventált, mégis csendes részén, a Váci úthoz közel, eladó egy kertkapcsolatos, földszinti tégla lakás (tulajdoni hány...
32 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (47423546)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 44 m²-es, 1+1 félszobás, földszinti lakást Csepel kertvárosi részén, nyugodt, zöldövezeti környezetben! ...
50 900 000 HUF
1 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43733293)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerületben: családi házas részen eladó egy 49 m2, 2 szobás, közvetlen kertkapcsolatos, jó állapotú téglalakás, 4 m2 erkélly...
57 750 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (21472952)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 6
XVI. kerületben, árpádföld csendes mellékutcájában eladó egy 300 m2-es, 6 szobás luxus új építésű körbejárató okos otthon. 1078...
369 000 000 HUF
1 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393776)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás minigarzon a VII. kerületi Szövetség utcában – kiváló befektetés! Budapest VI. kerületének egyik kedvelt, közp...
44 900 000 HUF
2 040 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97824422)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Lehel utcában egy 89 nm-es, 3 szoba + hallos, közepes állapotú, kelet–nyugati fekvésű, első emeleti, cirkófűtéses, légk...
86 900 000 HUF
976 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35227527)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pasaréti úton kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 1. emeleti lakást rendezett, jó állapotú társasházban...
135 000 000 HUF
1 298 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (82716394)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy 115 nm alapterületű, praktikus elosztású családi házat, Dunakeszi csendes, mégis jól megközelíthető kör...
172 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei egyéb üzlethelyiség hirdetés (44873395)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szentendrén a püspökmajor lakótelepen eladó egy egy ÜZLETHELYISÉG A KÖRNYÉK: A lakás a v8 Uszoda és Szabadidőközponttól 6 per...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (53744633)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Szentendrén eladó egy belterületi, felújítandó tégla NYARALÓ! KÖRNYÉK: A ház csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, 5...
67 900 000 HUF
1 044 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25427343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladóvá vált Újpest kertvárosi részén egy 65nm-es, fényes, 1+2 félszobás újépítésű lakás.  A lakásban padlófűtés és klíma is t...
74 990 000 HUF
1 153 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59443965)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes, parkos környezetben eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, jó állapotú, erkélyes téglalakás! 🏡 Főbb jellemző...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (34237533)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 243 m2
Szobaszám: 3
Budakalászon, a városközponthoz közel, eladó egy önálló családi HÁZ! A KÖRNYÉK: Az ingatlan a HÉV-től 5 perc sétatávra talál...
92 900 000 HUF
1 238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi egyéb telek hirdetés (46347556)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek a Berdódűlőn! Budakalász egyik kedvelt, csendes részén, a Berdódűlőn kínálunk megvételre egy 76...
77 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi egyéb telek hirdetés (33394823)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek a Berdódűlőn! Budakalász egyik kedvelt, csendes részén, a Berdódűlőn kínálunk megvételre egy 58...
75 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi egyéb telek hirdetés (63757396)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Budakalászon, a Berdódűlőn! Kiváló lehetőség nyugodt, kertvárosi környezetben! Eladásra kínálunk egy 726 ...
82 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői egyéb telek hirdetés (95639494)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gödöllő közkedvelt részén, Királytelepen egy összközműves, Lke-01 besorolású építési telek. Maximális beépíthetőség: 30...
64 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64635987)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest III. kerületében, a Vörösvári út kedvelt részén egy 68 nm-es, 3 szobás, jó állapotú panel lakás, panelprogramos,...
82 500 000 HUF
1 213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi sorház hirdetés (56753346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapesten, a Menyasszony utcában egy jó állapotú, azonnal költözhető sorház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ...
185 000 000 HUF
1 456 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal