Eladó ingatlanok (128982 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 982 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (25634323)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás - erkélyes - társasházi lakás az Eperjes utcában! Eladásra kínálunk egy liftes társasház 5. emeletén található...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54548289)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Polgári elegancia és városi kert, különleges otthon, Nyíregyházán a Sóstói út közelében Nyíregyházán a belvárostól néhány perc...
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54548289)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Korányi kertvárosban 57 m2-es 3 szobás műanyag nyílászárós erkélyes lakás, kedvező áron eladó. A társasház sziget...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77489373)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli 1. emeleti, 2 szobás erkélyes lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni érdemes:- 55 nm- tégla építés...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27992444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94739497)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Korányi utca kedvelt részén 4 szobás lakás eladó! Főbb jellemzők:- Szigetelt panel, 4 emeletes társasházban 2. ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94739497)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (46996523)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen ütemesen fejlődő, csendes kertvárosi övezetében, a Biharikertben, 1066 m2-es, azonnal beépíthető telek eladó! Az inga...
65 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (46996523)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: n/a
65 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (37794753)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy jelenleg kivitelezés alatt álló, várhatóan 2025 júliusában átadásra kerülő, kb. 136 M² alapterületű csalá...
136 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32989444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó egy kb. 140 M² alapterületű, tégla építésű, kétszintes családi ház Szigetszentmiklóson. Az ingatlan elhelyezkedése kedv...
140 000 000 HUF
927 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (53643775)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós központi részén kínálunk eladásra egy új építésű, önálló családi házat. Az ingatlan egy 676 m²-es telken hel...
145 000 000 HUF
1 066 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43944445)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű fe...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (34343286)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Veresegyházán! Veresegyház csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre e...
129 900 000 HUF
1 339 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (79994346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Győr-Marcalváros zöldövezeti részén, Nádorváros közvetlen határában! Eladó egy 55 négyzetméteres, napfényes e...
53 500 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarkeszi családi ház hirdetés (33323743)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1588 m2
Szobaszám: 5
Magyarkeszi csendes, nyugodt környezetében, mindössze 15 km-re Tamási városától, eladó egy 83 m2-es, vegyes falazatú ingatlan, ...
7 000 000 HUF
84 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (73922948)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 2772 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Tágas otthon hatalmas telekkel Ádándon, Siófoktól és a Balaton-parttól mindösszesen 15 km-re. Több generációnak is ideális! Ádá...
74 990 000 HUF
409 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni egyéb telek hirdetés (39483771)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6547 m2
Szobaszám: n/a
Salgótarján, déli részén, frekventált, de mégis csendes helyen, városi környezetben, eladásra kínálok egy sík, több mint 6500 n...
60 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal