Eladó ingatlanok (128063 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 063 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58557563)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új t...
63 500 000 HUF
1 548 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54261726)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 51, 37 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új t...
78 500 000 HUF
1 539 215 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56532254)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új t...
87 500 000 HUF
1 562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48335633)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház harmadik emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új ...
99 500 000 HUF
1 686 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (69539347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 71, 25 nm-es 3 szobás lakás 5, 78 nm erkéllyel várja új tu...
106 000 000 HUF
1 492 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33447367)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tu...
62 500 000 HUF
1 524 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65469724)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 51, 37 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tu...
77 500 000 HUF
1 519 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24593295)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új tu...
86 500 000 HUF
1 544 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29397486)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új t...
98 500 000 HUF
1 669 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25947216)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 71, 25 nm-es 3 szobás lakás 5, 70 nm erkéllyel várja új tulaj...
105 000 000 HUF
1 478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64865344)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tulaj...
61 900 000 HUF
1 509 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73941546)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 51, 43 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tulaj...
76 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (19237784)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új tulaj...
85 500 000 HUF
1 526 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32443933)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új tula...
97 500 000 HUF
1 652 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (73927198)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (79349449)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nádorvárosban, csendes belső Udvari erkéllyel, saját kocsibeállóval eladó i. emeleti, 2 szobás TÉGLALAKÁS! Győr egyik legkere...
62 900 000 HUF
1 123 214 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (34184398)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, modern, erkélyes otthon Győr kedvelt részén – nappali + 2 szoba, felújított műszaki TARTALOMMAL! Győrben, Nádorvár...
53 000 000 HUF
963 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (39665242)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gyors költözés miatt kifejezetten kedvező áron ELADÓ! VILÁGOS, parkra néző, felújított lakás győr-adyvárosban – 62 m², 3 szob...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (53747922)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a