Eladó ingatlanok (128069 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 069 db
Eladó Szombathelyi sorház hirdetés (22717448)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szombathely Kámonban! Ez a 1975-ben épült, jó állapotú, de modernizálást igénylő sorházi ingatlan, Szombath...
75 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32472243)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
XX. kerületben, családi házas, csendes övezetben, saroktelken lévő Családi Ház eladó Telek mérete: 450nm Villany, víz, gáz, csa...
69 000 000 HUF
726 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44892343)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Friss és üde - egyenesen kulccsal a kezedben veheted át Belső Ferencváros, Lónyay utcájában teljes megújulás után Eladó a néps...
93 900 000 HUF
1 490 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48944855)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legnépszerűbb negyedében, Újlipótvárosban, a közkedvelt Kresz Géza utcában kínálunk eladásra egy azonnal költözh...
59 900 000 HUF
1 576 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei hétvégi ház hirdetés (46672539)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2
Ezt a gondosan karbantartott, felújított ingatlant látnod kell! Ha csendes, természetközeli környezetre vágysz, mégis Budapest...
76 900 000 HUF
699 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (75543774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Ha egy élhető, otthont keres, amely bútorozottan + külön kiskerttel közel a Maroshoz, + és mind ezekhez egy ...
44 900 000 HUF
390 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanádpalotai családi ház hirdetés (92538373)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Csanádpalota csendes, nyugodt részén, a Kossuth utcában kínálunk megvételre egy 79 m² hasznos alapterületű, ...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maklári családi ház hirdetés (79229337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 6
Kedves Érdeklődő! Családjának tökéletes otthona várja Önt Makláron a Jókai utcában. Kizárólag az Otthon Centrum kínálatában! ...
120 000 000 HUF
406 779 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (13536944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Sümeg egyik kis forgalmú utcájában egy állandóan karbantartott, 155 nm-es, két szintes családi házat. Ez az i...
95 900 000 HUF
618 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orgoványi családi ház hirdetés (46424393)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Orgovány egyik kedvelt, aszfaltozott utcájában kínálom megvételre ezt a 75 nm nettó lakóterületű, telj...
39 900 000 HUF
469 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (54227645)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunfélegyháza belvárosához pár lépésre, csendes, aszfaltos utcában kínálom megvételre ezt a jó álla...
128 500 000 HUF
535 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (24238394)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 5
Dunaharaszti csendes, családi házas övezetében kínálunk megvételre egyÚJ építésú, modern kialakítású, nettó ~130 m²-es egyszint...
159 900 000 HUF
1 184 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakali üdülőövezeti telek hirdetés (88336233)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3604 m2
Szobaszám: n/a
Balatonakali, zártkerti részén vált eladóvá ez a 3604 négyzetméteres telek, mely csendes, zöldövezeti részen található, távol a...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Köveskáli családi ház hirdetés (27854338)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 8
Köveskál a Balaton-felvidéken, a Káli-medence keleti részén található, a Balaton partjától körülbelül 7 kilométerre északra. Ma...
265 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33534439)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk a x. kerületben a Salgótarjáni utcában, egy közepes állapotú napfényes lakást! Az ingatlanról: ✔️44 m2-es...
52 390 000 HUF
1 190 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (23363539)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2