Eladó ingatlanok (128072 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 072 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42294138)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, eladó lett a Piac mögötti részen csendes szép utcában egyszintes 3 szoba + nappalis, étkezős, családi h...
138 000 000 HUF
1 314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (53936953)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nádudvaron, 77nm-es, nappali+1+2 fél szobás családi ház eladó! A ház teljes felújításon esett át, amely beton alapra, téglábó...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44373393)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros és az Egyetemváros találkozásánál, a Libakerti városrészben, a Nyár utca egy csendes, a forgalom zajától távol eső rés...
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (52859344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
Ha új építésű házat keres Győr közelében, ilyen áron már alig talál. Győrzámoly csendes utcájában épülő ikerház 1. Lakása most...
82 900 000 HUF
891 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (82326989)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tágas belvárosi OTTHON Tágas, kiváló adottságú lakás Budapest egyik legkedveltebb belvárosi környezetében. A 125 m²-es ingatl...
178 400 000 HUF
1 427 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ebesi ikerház hirdetés (24551847)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ebes kedvelt, nyugodt részén épülő modern ikerház kiváló választás mindazok számára, akik új építésű, energiatakarékos és magas...
120 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35533493)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosban egyedi elrendezésű új építésű lakásokat kínálunk, 31-100 m2 közötti méretekben, innovatív építészeti megoldásokkal...
76 600 000 HUF
1 160 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (73392444)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 900 000 HUF
1 171 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (57427454)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertvárosban új építésű lakásokat kínálunk, 31-100 m2 közötti méretekben, innovatív építészeti megoldásokkal, minőségi anyaghas...
53 800 000 HUF
1 169 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (74443247)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosban új építésű lakások ELADÓAK. Egyedi elrendezésű új építésű lakásokat kínálunk, 31-100 m2 közötti méretekben, inno...
78 900 000 HUF
1 080 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (74477559)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban frissen festett és parkettázott, kiváló állapotú, 2. emeleti, 3 szobás, erkélyes lakás eladó. 3%-Os Otthon ...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55626434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-kovácstelepen a Monostor utcában felújítandó ház eladó. A 100 nm-s ház egy 231 nm-s, sík telken helyezkedik el, így könn...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (52323425)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli otthon a Bükk lábánál – felújítandó családi ház Dédestapolcsányban Dédestapolcsány egyik nyugodt utcájában, az...
20 000 000 HUF
256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (84465512)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli otthon lehetősége Sajógalgóc csendes zsákfalujában Sajógalgóc nyugodt, természetközeli környezetében, a Rákócz...
18 200 000 HUF
219 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (53998375)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Ha Kisvárdához közel szeretne élni, de a panel árakhoz képest jóval kevesebb, viszont tágas, kényelmes ottho...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (94845187)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényes ikerház Nyírtelek frekventált részén! Nyírtelek kedvelt, frekventált részén kínálunk megvételre egy 1996-ban épü...
75 999 000 HUF
484 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb telek hirdetés (73244379)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: n/a
Építse fel álmai otthonát! Telek ikerház-tervvel Nyíregyházán Szeretne egy modern, új építésű házat, de nem akarja az éveket t...
60 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (83137639)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Szentendrei úton kínálunk megvételre egy 49 m²-es, 5. emeleti, két szobás, erkélyes...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi üdülő hirdetés (43472484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gárdony, II. Utcában eladó egy 2 db ingatlan! Tehermentes, 2× bruttó 50 nm-es, 2025-ben teljeskörűen felújított, azonnal birtok...
98 500 000 HUF
985 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal