Eladó ingatlanok (128062 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 062 db
Eladó Törteli családi ház hirdetés (72277424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pest - megye, Törtel, 29 nm -es ingatlan 815 nm-es telken eladó. Az ingatlan tégla szerkezetű. Egy szoba, egy gardrób, konyha -...
13 000 000 HUF
448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécselyi termőföld, szántó hirdetés (52885974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12522 m2
Szobaszám: n/a
Pécselyen csodás panorámás, akár két épület elhelyezésére is alkalmas külterület eladó 12522 m2-es (kb. 150 M X 83 m) területe...
108 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Marcali családi ház hirdetés (47455876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2880 m2
Szobaszám: 3
Vidéki házikó a város közelében! Kiváló állapotban! Bútor az árban! Eladó Marcalitól pár percre, saját akácerdővel rendelke...
47 900 000 HUF
504 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37477599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület, gyakorló KÖZ-BEN Árkád üzletközponttól pár perc sétára kínálunk eladásra egy 71 nm-es, 3 szobás, hallos, erkélyes,...
87 000 000 HUF
1 225 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34643227)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Baross utcában, az Orczy Fórum lakóparkban, egy 50 nm-es, újszerű, világos és tágas, 2 szobás + gardróbos lakás eladó. Tarto...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (82536463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 4
Dunaharasztin, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában, dupla telken épült, modern, prémium műszaki tartalommal rendelkező c...
239 000 000 HUF
1 770 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (29613933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy téglalakás Sátoraljaújhely belvárosában, amely ideális otthont kínál a városi életkedvelők számára. a lakás al...
25 900 000 HUF
462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (42658787)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 1029 m2
Telekterület: 3827 m2
Szobaszám: n/a
Tisztelt Érdeklődő! Király Ingatlan megvételre kínálja magánszemélytől Szombathelyen ezt a kétszintes, gazdasági épület, udva...
259 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Vasvári családi ház hirdetés (86243153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1222 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos, szépen, és igényesen felújított családi ház eladó Vasváron Tisztelt Érdeklődő! A Király ingatlan megvételre kíná...
62 200 000 HUF
740 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári lakóövezeti telek hirdetés (59773789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1907 m2
Szobaszám: n/a
A partner ingatlan eladásra kínál Kaposvár belterületén, a Bartók Béla utca 163. Alatti 1907 m2-es építési telket. A terület ...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32265298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb pontján, mindössze 3 perc sétára a Nagytemplomtól, a Mercure Hotel közvetlen szomszé...
74 900 000 HUF
2 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (18393434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 327 m2
Szobaszám: 6
Irodánk kínálatában eladó egy 327 nm-es telken elhelyezkedő, 136 nm hasznos alapterületű, tetőtérbeépítéses családi ház, nyugod...
71 990 000 HUF
529 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33448937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 4
Fontos önnek a modern formavilág, a magas műszaki felszereltség és egy jó LAKÓKÖZÖSSÉG? Nem szeretne egyikről sem lemondani? N...
110 000 000 HUF
964 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47163568)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál Békéscsabán a Belváros közelében ( I. kerület) egy 153 m2-es, folyamatosan karb...
57 900 000 HUF
378 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb iroda hirdetés (36332138)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 1733 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tatabánya középsőn a Népház közelében 4 szintes 1733 m2 -es hasznos alapterületű üzletház eladó! - Alagsor: 371 m2 - Fsz: 45...
219 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb ház hirdetés (23386945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békéscsabán, a Csaba Center közelében egy felújított, 60 m²-es társasházi lakás! Az ingatlan teljes körű felújításon es...
24 500 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (38562354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 4
Eladó Gyulán, Szentpálfalán egy kiváló állapotú, 2 generációs családi ház az Aranykulcs Ingatlaniroda kínálatában! Az ingatla...
69 990 000 HUF
466 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui ikerház hirdetés (75797847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Somoskőújfaluban egy 76 m2es családi házat, mely ikerház részét képezi. Az ingatlanban 2 szoba, előszoba, fo...
10 000 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (65266443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy hangulatos tégla lakás Jászberény szívében, a Piac környékén, amely ideális választás lehet családoknak vagy f...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal