Eladó ingatlanok (128063 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 063 db
Eladó Papkeszi erdő hirdetés (36789826)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6835 m2
Szobaszám: n/a
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Festőien szép természeti környezetben, a Balaton északi csüc...
1 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77597347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest központhoz közel, egy felújított, 48 nm-es, 2 szobás, azonnal költözhető, világos téglalakás, nagy terasszal. A ...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (52344344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 2+2 fél szobás, újszerű, 75 nm ikerfél kb. 30 Nm kis kerttel csillaghegyen egy 4-lakásos telken, ahol 2 db 2-lakásos ház ...
90 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (34784224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 5
Solymár közkedvelt részén, Kerekhegyen 1014 nm nagyságú sík telken lévő, 325 nm-es ház, nappali + 4 szoba, fűthető belső medenc...
222 000 000 HUF
683 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (75464993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 5
A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt a családi házat Ádándon mindössze 14 km-re a Balatontól. LIDO home Siófok ált...
53 500 000 HUF
297 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (33365489)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál kaposvári PANELLAKÁST. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári panellakás je...
32 990 000 HUF
687 291 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gamási lakóövezeti telek hirdetés (77757474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2990 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Gamáson – nyugodt környezet, kiváló lehetőség! Gamáson, csendes, rendezett utcában eladó egy 2990 m²-es ép...
5 999 990 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi családi ház hirdetés (47473877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0052-es referenciaszámú családi házat Ikrényben. A ház Ikrény egyik legkeresettebb, átme...
139 000 000 HUF
681 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békésszentandrási hétvégi ház hirdetés (35675347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Békésszentandráson, aszfaltozott út mellett a Dinnyelaposi-üdülősoron egy...
105 000 000 HUF
1 179 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki telephely hirdetés (46991933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1988 m2
Szobaszám: n/a
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Szolnok-Szandaszőlősi telephelyet! Az ingatlan főbb jellemzői: - Szo...
34 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki lakóövezeti telek hirdetés (75852779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1988 m2
Szobaszám: n/a
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Szolnok-Szandaszőlősi építési telket! Az ingatlan főbb jellemzői: - ...
34 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (46491752)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Hévízen egy átmenő forgalomtól mentes - teljeskörűen felújíott 110 m2-es családi ház keresi új lakóit! Az épület teljes felúj...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (44456837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon, a Dunakanyar legszebb barokk városában, kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, összkomfortos, erkélyes, első emel...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (77533653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, erkélyes panellakás Salgótarjánban - Zagyvapálfalván! Salgótarján kedvelt városrészében, Zagyvapálfalván kíná...
19 900 000 HUF
310 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserháthalápi egyéb telek hirdetés (84532667)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1704 m2
Szobaszám: n/a
Nógrád vármegyében Cserháthalápon eladásra kínálok egy 1704 m2 belterületi telket. Az építési telek lakōvezeti, belterületi. ...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (12243466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Ságvári városrészben található, 58 nm-es, 1 + 3 félszobás lakást. Az ingatla...
38 990 000 HUF
672 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (45174129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi ház eladó Nagyvenyimen, Dunaújvároshoz közel – nagyvonalú terek, elegáns kivitelezés ÁlomOtthon ingatlan irod...
93 000 000 HUF
528 409 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (24346633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség! Örökpanorámás, modern kivitelezésű ikerház páratlan környezetben. Eladásra kínálok 450 m2-es telken egy...
174 900 000 HUF
1 093 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (91783253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív, prémium családi rezidencia Dunaújváros Újtelepének csendes utcájában! ! ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálja megvételr...
170 000 000 HUF
1 172 413 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48465827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panel lakás Debrecenben, a Gyergyó utcán – villamosvonalon, belvárosközelben! Debrecen egyik keresett, jól megközelíthet...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?