Eladó ingatlanok (128548 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 548 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97243654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-b...
120 750 000 HUF
1 490 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63894429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46264939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Dózsa György út Fejlődő környék Otthon Start Programra alkalmas Eladó egy 40 nm-es, jó állapotú, két különnyíló ...
75 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (46513732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Zugló csendes, nyugodt részén, kertvárosias környezetben eladó egy 90 nm-es, frissen és teljes körűen felújított családi ház, 3...
117 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63466419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
634Eft / nm áron! Befektetőknek erkélyes, 4 szobás, 104 nm-es, 2 bejáratos lakás a Hungária körúton! ***** Cégek, „nagycsaládos...
119 600 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57839358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Világos Lakás a Nyugati Téren! Eladó egy 93 m²-es, világos lakás a XIII. kerület központi részén. Az ingatlan egy karba...
102 900 000 HUF
1 106 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (52933361)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kiemelkedő lehetőség! Az Andrássy út mentén, a Világörökség megbecsült részén, műemlék házban található az ingatlan. Ideális...
1 250 000 EUR
2 430 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39893193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó csendes, nagypolgári Lakás Zugló Szívében! Tágas Életterek, Kiváló Lokáció! Kivételes lehetőséget kínálunk Zugló közke...
121 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (83474778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
XIV. kerület, Alsórákos csendes részén, a méltán kedvelt Lőcsei utcában eladó egy 283 m²-es telken álló, felújítandó, 85 m²-es ...
119 900 000 HUF
1 199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (83864253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpét...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (44789364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén a Pitvar utcánál. Eladásra kínálunk Zuglóban, egy 10 emeletes, rendezett társa...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77295346)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy ...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49343453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes, galériás lakás a Corvin-negyedben Költözzön egy tágas, világos otthonba a belváros szívében! Ez a lakás...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (75418495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Piaci ár alatt, kivételes lehetőség Kőbánya-Kertvárosban Akár befektetésre, akár két generáció együttélésére keres megoldást, e...
135 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (96499737)