Eladó ingatlanok (128551 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 551 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (35736973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Tégla építésű családi ház eladó a 18. kerületben, Újpéteritelepen kétgenerációs, felújított, kertvárosi otthon Eladó Budapest ...
121 900 000 HUF
852 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (67197493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 5
Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten! Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és az...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42673674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** XIII. kerület Vizafogón a Dagálysétánynál eladó egy 3 szobás dupla teraszos lakás! *** A lakás egy 2008-ban épült, kiváló á...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43453582)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, erkélyes lakás Pécs közkedvelt részén, csendes környezetben! Pécs-Nagy Imre úton, kiváló elhelyezkedésű, 63 nm-e...
48 500 000 HUF
769 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hétvégi ház hirdetés (94452875)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 1
A kiskunlacháza-dunapartnál, a szabadstrand és játszótér szomszédságában kínálok megvételre egy TÉGLÁból épült NYARALÓT. A te...
29 999 999 HUF
599 999 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi sorház hirdetés (44448544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gárdony csendes, kertvárosi részén kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező sorházi családi házat, amely ideális v...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (29372289)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (45545359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Gellérthegy Hegyalja út felőli aljában egy csendes mellékutcában eladó ez az első emeleti, nagy teraszos, két szobás lakás. a...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (59634548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó*****szigetszentmiklóson*****központban*****tehermentes****erkélyes***1+2 szobás***HITELEZHETŐ lakás Az ingatlan Otthon St...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (54988362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örömmel osztjuk meg Önökkel a részleteket erről az újépítésű projektről, melyben ez a régi patinás épület teljeskörűen megújult...
66 900 000 HUF
1 423 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (78633387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen 76 m²-es, kiváló állapotú lakás eladó Eladásra kínálok egy 76 nm-es, jó állapotú, keleti tájolású lakást Zalaeg...
61 990 000 HUF
815 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (34434272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Exkluzív Befektetés: Dézsafürdős Panzió és Rendezvényközpont Történelmi Városrészben Kivételes ajánlatot kínálunk! Eladó egy n...
110 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54389255)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti,...
75 700 000 HUF
398 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (94384371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4310 m2
Szobaszám: 2
Tarcali Ékszerdoboz: Ahol a Bor és a Nyugalom Otthonra Talál! Eladó egy varázslatos, azonnal költözhető birtok Tarcal szívében...
33 900 000 HUF
565 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (44799599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 631 m2
Szobaszám: 2
Bogács területén eladásra kínálok egy 48, 3 m2 alapterületű, 2 szobás családi házat. a kisebb lakótér ellenére az ingatlan kife...
32 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőbábai családi ház hirdetés (73539993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1531 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hejőbábán egy 73 m2-es családi ház nagy, 1531 m2-es telekkel! Az ingatlan jó elosztású: előszoba, két tágas szoba, konyh...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (32638387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 4
Eladó tégla építésű családi ház Miskolcon! Miskolcon, a csokoládégyár szomszédságában kínálunk eladásra egy jó műszaki állapo...
36 900 000 HUF
217 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (77554993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (56926453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 6
Figyelem árcsökkenés! ! ! 28 000 000 Ft-ról 22 000 000 Ft-ra! Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Borsodnádasd 275 m2-es duplakomf...
22 000 000 HUF
80 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (35461337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 83 m2-es, 3 szobás családi ház Mezőkövesden, műhellyel és garázzsal. Mezőkövesden eladásra kínálok egy 83 nm alapterüle...
32 900 000 HUF
401 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal