Eladó ingatlanok (128553 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 553 db
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (73927262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budapesttől 55 km-re elhelyezkedő, jelentős ipari parkkal rendelkező Hatvan város központjában tulajdonostól eladó egy panelp...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (43634249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét/Gizella téri épület garázssorán, szerelőaknával, aktív villanyórával felszerelt garázs eladó. Atifiokja@gmail. Com
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdősmároki családi ház hirdetés (94437763)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 4942 m2
Szobaszám: 10
Erdősmárok nyugodt, zöldövezeti részén eladásra kínálok egy 330 m²-es, jelenleg panzióként működő ingatlant, amely három különá...
138 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi lakóövezeti telek hirdetés (47986495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: n/a
Szigetcsépen Dunaparti Részen 519nm-es üdülőövezeti összközműves telek sürgősen eladó! ! Tervrajz is készült az építkezéshez amelyen 65nm -es épület lett jóváhagyva.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (44348355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mindenféle extrával ellátott igényes családiház a Dunaparton! ! Kiskunlacházán 2024 -ben épült, 137nm-es családiház 600nm-es t...
139 000 000 HUF
1 014 598 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55594742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 4
Miskolcon, a belváros közelében, panorámás, 4 hálószobás családi ház eladó – többgenerációs otthonnak is ideális! Eladóvá vál...
87 998 000 HUF
473 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43348322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Friss Megbízás Köszönjük az eladónak a bizalmat Igazi Gyermekbarát, Barátságos Ingatlan! ! Halásztelek Újépitésű, központi rés...
99 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (43993469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában 55nm-es első emeleti panellakás Sürgősen eladó. Az ingatlanban 2 szoba van, jó állapotban található. Ár-érték arányban a hónap legjobb ingatlana. Ne maradjon le róla, várom megtisztelő hívását!
49 800 000 HUF
905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (74394444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Eladó modern családi ház + utcafronti, sok lehetőséget rejtő épületrész szeged-szőregen Szőreg egyik fő utcáján kínálunk megvét...
84 900 000 HUF
404 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mórahalomi családi ház hirdetés (43364634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Védett oázis az egész családnak! Mórahalmi tanya vált eladóvá a Bivalyrezervátumhoz közel. Erdővel körbevett, 5754nm-es bekerí...
98 000 000 HUF
759 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53596443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Belváros, Újházi Ede utcán eladó földszinti, 50 nm-es, 2 szobás, elektromos és konvektoros fűtésű, nagy étkező konyhás, külön mosdó külön fürdős, azonnal költözhető lakás. a lakásban lévő ingóságok a vételár részét képzi. (Hivatkozási szám: m124480)
56 900 000 HUF
1 138 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42391527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében, a Toldi utcában kínálunk eladásra egy 55 m²-es, kiváló elosztású lakást egy szigetelt,...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97638471)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított, liftes lakás eladó Nyíregyházán – garázzsal! Nyíregyháza kedvelt részén, a Kert utcában eladó egy 68...
68 500 000 HUF
1 007 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (57294742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház eladó Nagykállóban, a Kapós liget lakóparkban! A Kapós liget lakóparkban eladó egy 120 m²-es hasznos a...
78 900 000 HUF
563 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (31479832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Barátságos szomszédok! ! Jó környék! ! Szigetszentmiklós kertvárosi részén 115nm -es ytongból épült családiház 250nm -es telek...
98 000 000 HUF
852 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal